Miles & Bonus

  • Thread starter gm747
  • Ημερομηνία δημιουργίας
roamer":3twczlcx said:
Η αδικία ειναι , εφόσον τελικά μηδενίζονται τα μίλια μόλις περάσει ο χρόνος , να χάνονται όλα τα μίλια και να μην ισχύει το προηγούμενο σύστημα που μέτραγαν οι 12 τελευταίοι μήνες.

Τελικά σήμερα που έκλεισε χρόνος το νέο miles and Bonus , είδα ότι δεν μηδενίζονται.
 
mxnk":2zlmqhoc said:
Ίσως ήταν πιο εύκολο να τα κόψουν από το να διορθώσουν το σύστημα τους :rolleyes:

Κι εγώ που περίμενα όλο χαρά σημερα τελευταία μέρα να τα χρησιμοποιήσω, τα έχασα μέσα από τα χέρια μου.. Δεν μπορούσαν να μείνουν μέχρι το βράδυ; :cry: :cry:
 
Φαντάζομαι ότι τα κουπόνια έκπτωσης ήταν μία «προσφορά γνωριμίας» που είχε σαν σκοπό να αναστρέψει το αρνητικό κλίμα που δημιουργούσε η περικοπή των προνομίων του παλαιού Miles&Bonus.
 
Στον λογαριασμό μου εμφανίζονται ακόμα τα 2 κουπόνια.
 
Εμφανίζονται ως "Issued" ή ως "Expired";
 
Επίσης, νομίζω πως δε θα ήταν και ιδιαίτερα δύσκολο ένα κουπόνι για στάθμευση στο αεροδρόμιο Μακεδονία. Τη στιγμή μάλιστα που το προσφέρει άλλη εταιρεία ως προσφορά σε όλους που την επιλέγουν για να πετάξουν.
 
nikosoik":2u7hncmd said:
Πρόσφατα σε πτήση MJT-SKG με Α3 τα μίλια μπήκαν κανονικά σε miles & smiles αν και είναι στην λίστα. Βέβαια έχω και το MJT-ATH που εκεί ήταν πτήση OA οπότε δε το δοκίμασα ακόμη.
Το SKG-MJT θα γίνει OA από 15 Ιανουαρίου, προς το παρόν είναι A3, η λίστα απ' όσο είδα αναφέρει τα δρομολόγια που τελικά θα καταλήξουν στην OA, όχι μόνο όσα είναι ήδη.
 
apollon":1mzsapwt said:
Επίσης, νομίζω πως δε θα ήταν και ιδιαίτερα δύσκολο ένα κουπόνι για στάθμευση στο αεροδρόμιο Μακεδονία. Τη στιγμή μάλιστα που το προσφέρει άλλη εταιρεία ως προσφορά σε όλους που την επιλέγουν για να πετάξουν.

Αυτη θα ήταν πολύ καλή κίνηση. Το πρόβλημα μάλλον είναι πως πρόκειται για τελείως διαφορετική εταιρεία διαχείρισης..
 
mxnk":38qx2dnh said:
Εμφανίζονται ως "Issued" ή ως "Expired";

Εμφανίζονται δυο ως "issued" (αυτά για τους χρυσούς) και ένα ως "Expired" (αυτό για τους ασημένιους).
 
apollon":302gl6t7 said:
Επίσης, νομίζω πως δε θα ήταν και ιδιαίτερα δύσκολο ένα κουπόνι για στάθμευση στο αεροδρόμιο Μακεδονία. Τη στιγμή μάλιστα που το προσφέρει άλλη εταιρεία ως προσφορά σε όλους που την επιλέγουν για να πετάξουν.

Χαχαχα μάλλον αυτό δεν πρόκειται να γίνει αφού η άλλη εταιρεία που το προσφέρει στο Μακεδονία έχει τη διαχειρίση του parking. Δεν νομίζω να κάνει συμφωνία με την Αιγαίου.
 
Top