Ιπτάμενο αεροσυνοδό

dream to fly

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
04/09/2015
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπέρα σας !!!

μπορείτε να με βοηθήσετε παρακαλώ :idea: :D
έχω πολλές απορίες θέλω πάρα πολύ να μπω σ'αυτό το χώρο είναι το όνειρο μου από μικρή :D θέλω να ξέρω άμα θα πάω να κάνω το σχόλιο για 2 μήνες θα βρω δουλειά κατευθείαν πως πάνε αυτά :?: βρήκα τυχαία ένα σχόλιο που κοστίζει 1500€ για 2 μήνες για αεροσυνοδό και δεν ξέρω τι να κάνω με όλα αυτά που διάβασα εδώ στο φόρουμ έχω μπερδευτεί σκέφτομαι αξίζει άραγε να πληρώσω τόσα λεφτά και στο τέλος να μην βρω δουλειά; τι μισθό θα πάρω ; :oops: που είναι καλύτερα στο έδαφος η πάνω; :?: δεν έχω ιδέα τι γίνεται μ'αυτό το επάγγελμα; αξίζει; τι γίνεται; θα είναι χάσιμο χρόνου; δεν ξέρω περιμένω να μου πείτε εσείς που δουλεύετε ήδη σ'αυτό το χώρο...!!! :rolleyes: :rolleyes:
ευχαριστώ πάρα πολύ ;)
 
Βήμα 1ο: To AΕΡΟσυνοδό είναι και εξ' ορισμού ιπτάμενο (σαν το τζέντλεμαν, που είναι και ιπτάμενο και τζέντλεμαν)
Βήμα 2ο: Τέτοια "σχόλια" καλό είναι να μη γίνονται.
Βήμα 3ο: Καλύτερα στο έδαφος για (δική μας) ασφάλεια.
Βήμα 4ο: Τριάντα (30) χρόνια στο χώρο, βαρέθηκα πια να είμαι ιπτάμενο αεροσυνοδό. Δεν αξίζει. Μην το κάνεις.
 
flying Doc":2efguoz7 said:
Βήμα 1ο: Μαθαίνουμε ελληνικά
Βήμα 2ο: Τέτοια "σχόλια" καλό είναι να μη γίνονται.
Βήμα 3ο: Καλύτερα στο έδαφος για (δική μας) ασφάλεια.
Βήμα 4ο: Τριάντα (30) χρόνια στο χώρο, βαρέθηκα πια να είμαι ιπτάμενο αεροσυνοδό. Δεν αξίζει. Μην το κάνεις.

Ευχαριστώ πολύ ....!!!
Για το μισθό τι λέτε αφού έχετε δουλέψει τόσα χρόνια; και μπορεί παράλληλα να κάνεις και οικογένεια ή πρέπει να είσαι ελεύθερος/η ; :?:
Γίνονται και λάθη κανένας δεν είναι τέλειος έτσι..... κατευθείαν να κρίνετε των άλλων τι να πω ... :cry:
Ευχαριστώ ξανά για όλα καλή νύχτα να έχετε !!! Σας εύχομαι τα καλύτερα. ...!!! :great:
 
Top