Ερωτησεις-εντυπωσεις-προτάσεις σχετικα με το R.B.F.

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Μπορώ να πω ότι το μόνο που μου φάνηκε ενδιαφέρον στο τωρινό τεύχος είναι το φωτογραφικό αφιέρωμα "Aegean Moments". Κατά τα άλλα νομίζω ότι είναι το λιγότερο ενδιαφέρον τεύχος που είδα ποτε. έχει χαλάσει πολυ το περιοδικό, τόσο που δεν πιστεύω πως πλέον αξίζει τα λεφτά του...
 
εχουν χαλασει πολυ και δεν εχουν καμια σχεση με τα παλια τευχη και βαζουν αεροπλοια για να γλητωσουν δουλεια, οποιος παραγοντας και αν ακουει μια θερμη παρακλιση απο εμενα και οχι μονο για την βελτιωση του περιοδικου που τοσο αγαπησαμε στις ενδοξες μερες του :thx:
 
δεν νομίζω πως τα σχόλια σας πιάνουν τόπο.οπότε σιγα σιγα πρέπει να σας χάνουν απο πελάτες.εμένα με χασαν ήδη.
 
Οσοι ηταν φαν των περιοδικων οχι μονο του αεροπορικου χωρου θα το εχουν παρατηρησει εδω και χρονια οτι εχει πεσει πολυ η ποιοτητα του περιεχομενου και η γενικη εικονα ανεξαρτωτως περιοδικου.
 
Προσωπικα το περιοδικο μου αρεσει..Δεν ειχα προβλημα ουτε με τι τιμη του ,ουτε με το περιεχομενο..Εβλεπα οτι κανουν δουλεια..Αυτο ομως που αυτη τη φορα με πειραξε ειναι οτι το τελευταιο τευχος στη Χιο δεν εχει ερθει καθολου..Κ μαιλ εστειλα (2 κιολας) κ απαντηση καμμια..Μαλλον δεν τους ενδιαφερει η πελατεια απο επαρχια..Δεν πειραζει δεν θα με ενδιαφερει >>
 
Δυστυχώς ούτε στα Χανιά ακόμη δεν το βρήκα. Όπου και να πήγα μου έλεγαν ότι έχει καιρό να το δουν …. Και το κορυφαίο 2 από τα περίπτερα που το ζήτησα μου είπαν ότι μάλλον σταμάτησε….. :(


Anyway…..


Κατάφερα και το πήρα από Αθήνα…. Συνεχίζω να στηρίζω την προσπάθεια αυτή του περιοδικού διότι την βρίσκω αξιόλογη ….
 
Κυκλοφόρησε στις 25/02/2014 το RBF No51 Περίοδος Φεβρουάριος-Απρίλιος 2014.

Έχει αλλάξει ο κύριος τίτλος σε ΑΕΡΟΠΛΟΪΑ και με μικρότερα (από πάνω) REMOVE BEFORE FLIGHT.

Να ενημερώσω πάντως από εδώ ότι σήμερα στα σημεία πώλησης στο Κορωπί δεν υπήρχε.

Εύχομαι καλή συνέχεια...
 
Top