Το airliners.gr επέστρεψε με ... νέο περιεχόμενο!

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ενα μεγαλο μπραβο , σε ολους οσους εργαστηκαν στην ανανεωση της σελιδας ΜΑΣ . !!!
 
Akis":1rp3o1eu said:
[...] Επίσης, αν υπάρχουν επιπλέον θέματα που θέλετε να μπουν στην σελίδα, περιμένω να τα ακούσω.

[...]

Στην λιστα οταν υπηρχε η προηγουμενη εκδοση του φορουμ, εβγαιναν και τα pre- αλλα και τα after SX- νηολογια. Εδω δεν υπαρχει κατι αναλογο. Υπαρχει προβλεψη για συμπληρωμα για το μελλον?

Φιλικα
Α.
 
Οι πληροφορίες υπάρχουν στην βάση της σελίδας, αλλά σε έναν πολύ μικρό αριθμό αεροσκαφών. Αυτός και ο λόγος που δεν φαίνονται στις σελίδες των αεροσκαφών. Οπότε, όταν με το καλό συμπληρωθούν σε ένα μεγαλύτερο βαθμό θα προστεθούν στην σελίδα.
 
Μετά την «επιστροφή» του airliners.gr, σήμερα ήρθε η στιγμή να ανανεωθεί και το φόρουμ με νέες υπηρεσίες και νέα εμφάνιση. Πλέον στο πάνω μέρος της σελίδας υπάρχει η υπηρεσία «Ειδοποιήσεις» ώστε να είστε άμεσα ενήμεροι για νέες προσθήκες στο φόρουμ που σας ενδιαφέρουν. Επίσης, πλέον είναι δυνατή και η επισήμανση δημοσιεύσεων με το κουμπί «like». Αν θέλετε να μάθετε πως λειτουργεί, πατήστε το σχετικό κουμπί σε αυτήν την δημοσίευση. ;)

Ερωτήσεις, προβλήματα ή και λάθη παρακαλώ να μου τα αναφέρετε.

Καλό βράδυ!
 
Πανω δεξια, το avatar φαινεται πλακουτσωτο..

Η αλλαγη χρωματισμου λιγο μπερδευει, αλλα ειναι μαλλον οπως καθε φορα που αλλαζει κατι: Θεμα χρονου. Βρισκω θετικο το οτι τα στοιχεια του συγγραφεα επανηλθαν αριστερα απο το κειμενο..Παρατηρησα οτι φορτωνει λιγο πιο γρηγορα, αλλα δε γνωριζω αν αυτο οφειλεται στο ad blocker.
 
Αλκιβιάδης":185tlxeu said:
Πανω δεξια, το avatar φαινεται πλακουτσωτο..
Επειδή δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω, στείλε μου σε παρακαλώ ένα screeshot.
Αλκιβιάδης":185tlxeu said:
Βρισκω θετικο το οτι τα στοιχεια του συγγραφεα επανηλθαν αριστερα απο το κειμενο.
Έτσι ήταν και πριν! Τα στοιχεία εδώ και τουλάχιστον δύο χρόνια είναι στην αριστερή μεριά. :oops:
andreasl":185tlxeu said:
Το εικονίδιο που εμφανίζεται όταν έχεις ενεργοποιημένο adblocker είναι πιο ενοχλητικό ακόμη κι από τις διαφημίσεις.
Με άλλα λόγια ... πέτυχε τον σκοπό του ;)

Πάντως πέρα από την πλάκα, οι διαφημίσεις είναι η μόνη πηγή εσόδων που έχει αυτή η σελίδα. Τα έξοδα και ο χρόνος που χρειάζεται για να λειτουργεί αυτή η σελίδα είναι αρκετά. Οπότε με την μη χρήση adblocker μπορείτε να βοηθήσετε στην λειτουργία τις σελίδας. Ευχαριστώ όλους όσοι απενεργοποιούν το adblocker τους στην σελίδα μας και στηρίζουν την σελίδα αυτή.
 
Οφείλω να σας συγχαρώ για την προσπάθεια αναβάθμισης του Forum. Σίγουρα είχατε τους λόγους σας και μελετήσατε την συγκεκριμένη αλλαγή. Προσωπικά νομίζω ότι η προηγούμενη μορφή ήταν περισσότερο εύχρηστη. Να είστε καλά.
 
Με 'γεια το νέο layout για το forum, πολύ ωραίο!
 
Ωραία, αλλά νομίζω πως χάθηκε το cool mobile theme (ή κάτι δεν κάνω καλά) :idea:
 
Top