Αερολεσχη Δεκελειας

killerwing":6zbxr6yu said:
poes ores eheis? kai me ti aeroskafo petas?

Δεν έχω πολλές γιατί είναι και τα οικονομικά στη μέση και σαν φοιτητής καταλαβαίνεις οτι δυσκολεύει το πραγμα. Εχω 7 και αν πάνε όπως τα έχω προγραμματίσει θα πετάξω το solo αμέσως μετά την εξεταστική που τελειώνει μέσα Οκτωβρίου. Πετάω με τα κλασικά C-152..
 
i ora poso kostizei? ektos apo to 152 iparhoun kai alla aeroplana?
 
Επειδη η συζητηση καταληγει αλλου, μεταφερεται στην καταλληλη κατηγορια. ;)
 
ποσο παει μια ωρα πτησης εθισμου? θελω παρα πολη να κανω πτηση με Τσεσνα και μεσα στο κοπτιπ
 
Legetai cessna oxi tsesna kai episis legetai cockpit,i ptisi ethismou kanonika prepei na ginei dorean apo oso ksero,rota ton ari molis pas stin aerolesxi,autos tha kserei,na eisai kala filarako kai sou euxomai polles kai omorfes ptiseis.
 
sorry gia ta kokpit kai tsesna :oops:

aplos bariomoun na pataw shift kai alt
 
Στην ελλάδα οι πτήσεις εθισμού δεν συνηθίζεται να είναι δωρεάν...με ένα 152 θα σου παει γύρω στα 100-120 ευρώ η ώρα.... αλλά πίστεψε με κράτα λεφτά στην άκρη γιατί μόλις τελειώσει η πρώτη ώρα θα θες να ξαναπας αμέσως για την δεύτερη....χεχχεε



(ΥΓ έμαθα απο φίλο εύκολο και οικονομικό τρόπο για να περάσεις τα θεωρητικά του PPL, όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει prive)
 
Εγω Πολωνια θα παρω το πτυχιο PPL στο Żar. η τιμη ειναι 5000 ζλοτυ διλ. 1100 ευρω.
 
1100 ευρώ??? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΜΟΝΟ? τι θα πετατε ρε παιδια χαρταετό;
 
Top