Τιμολογιακή πολιτική της Aegean

Στο ATH-GVA, ATH-ZRH ξέρω ότι έχουν συχνά 6-7 σειρές business, οπότε μάλλον έχουν περιθώρια για εισιτήρια 2 ταχυτήτων.
 
Επίσης είναι ένας τύπος business ναύλου που πουλάει χρόνια τώρα η SWISS....
 
Χαίρετε. Καποιος/α που γνωρίζει αν με συμφέρει να ακυρώσω ένα εισιτήριο της Αιγαίου (με χρέωση 20€) ή απλά να γίνει no show? Ευχαριστώ προκαταβολικά
 
Όταν λέμε 'επανέκδοση εισιτηριων', αν έχω ήδη ένα εισιτήριο, και το αλλάξω ημερομηνία, αυτό θεωρείται επανέκδοση;
 
Σωστά. Είναι το λεγόμενο "reissue".
 

Αφορά πτήσεις economy, από Ηνωμένο Βασίλειο, Γαλλία, Γερμανία, Ελβετία, Ισραήλ, Αυστρία, Σουηδία, Δανία, Ολλανδία, Βέλγιο, Πολωνια προς Ελλαδα. Για κρατήσεις μέχρι 31/12/2022 και πτήσεις μέχρι 31/03/2023.

Έχει ένα κουίζ με 3 ερωτήσεις και στην συνέχεια σου βγάζει το ποσοστό της έκπτωσης, 20-30-40%.
 
Ας ελπίσουμε και στο μέλλον σε ένα ανάποδο quiz με την αντίστοιχη έκπτωση από Ελλάδα προς Ηνωμένο Βασίλειο, Γαλλία, Γερμανία, Ελβετία, Ολλανδία, Βέλγιο, Πολωνία
 

Αφορά πτήσεις economy, από Ηνωμένο Βασίλειο, Γαλλία, Γερμανία, Ελβετία, Ισραήλ, Αυστρία, Σουηδία, Δανία, Ολλανδία, Βέλγιο, Πολωνια προς Ελλαδα. Για κρατήσεις μέχρι 31/12/2022 και πτήσεις μέχρι 31/03/2023.

Έχει ένα κουίζ με 3 ερωτήσεις και στην συνέχεια σου βγάζει το ποσοστό της έκπτωσης, 20-30-40%.

Δεν έχω καταλάβει ακριβώς πώς βγαίνει η έκπτωση: μου λέει -30%, υπάρχει κάποιος κωδικός ή πρέπει να κλείσω την ίδια στιγμή;
 
Συνεχίζεις στην φόρμα κράτησης μετα το quiz, και όταν επιλέξεις πτήση κ τύπο εισιτηρίου σου κάνει την έκπτωση.
 
Top