airliners.gr ΦΟΡΟΥΜ.

emilek737

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
04/03/2009
Μηνύματα
95
Likes
0
Περιοχή
Στον αερα...
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
LOT
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGTT
Παιδια καλησπέρα.
Μπορει να ειμαι καινουριος στο φορουμ αλλα με τραβηξε τοσο πολυ που "ξεφυλλησα" σχεδον ολο!Πολλα ενδιαφεροντα και ωραια αλλα εχω ενα παραπονο...
Ρε παιδια "τρωγεστε" πολυ μεσα σε αυτο το φορουμ...τρωγεστε σαν σκυλια...χαλαρωστε λιγο...μν τσακωνεστε και βριζεστε...ειμαστε εδω επειδη ειμαστε λατρες του τομεα <<αεροπορια>>...δειτε το θετικα...λιγο χιουμορ και ευγενεια...τπτ αλλο...νομιζω οτι αυτεσ ειναι οι βασικεσ αρχεσ σε ενα οποιοδηποτε φορουμ.και συγγνωμη που δινω συμβουλες ενω ειμαι καινουριος εδω αλλα με αυτα π βλεπω....χαρητε το λιγο..!ετσι απλως μια συμβουλη...πιστευω οτι συμφωνητε... :cool: .ευχαριστω
 
Προς τον αγαπητό φίλο corfu75,

Σε βρίσκω υπερβολικό και εριστικό σε αυτά που γράφεις και λυπάμαι, γιατί δεν έχεις δίκιο. Ο admin Άκης κάνει πολύ καλά τη δουλειά του και σου μιλάω σαν απλό μέλος, που πολλές φορές είχα διαφωνία μαζί του και όμως πάντα με άκουσε με κατανόηση και αυτό το εκτιμώ πάρα πολύ.
Στο φόρουμ υπάρχουν και κάποιοι όροι, τους οποίους πρέπει να σεβαστούμε γιατί είδες ποια είναι η "τάση" να γίνονται όλα τα θέματα ΟΑ VS Α3 κλπ κλπ.
Τα παιδιά κάνουν μια πολύ βαρετή και κουραστική δουλειά, μην τους κατηγορούμε συνέχεια.
Είναι κρίμα να λές ότι φιμώνεσαι κλπ κλπ και να μας λες ότι θα αποχωρήσεις, γιατί να αποχωρήσεις;
Καλό είναι επίσης, εφόσον το φόρουμ είναι ελληνόγλωσσο να μη "βιάζουμε" τη γλώσσα! γιατί πολλές φορές δε βγαίνει νόημα! Δεν τίθεται θέμα "φιλολογίας", αλλά συνεννόησης!
Εύχομαι να τα σκεφτείς ψύχραιμα και να αναθεωρήσεις. Δεν είμαι από τους "βαλτούς" του Άκη, όμως δε σου κρύβω ότι θα ήθελα να τον γνωρίσω και από κοντά όπως και άλλα μέλη από εδώ μέσα...

Φιλικά,
Κώστας
 
Top