Αξεσουάρ ταξιδιού

Hunting a Shadow

Business-Class-Member
Εγγραφή
30/01/2006
Μηνύματα
450
Likes
0
Περιοχή
Αθήνα
Website
www.mourikis-development.gr
Για το 12ωρο ταξίδι μου με την Iberia, προκειμένου να κοιμηθώ σαν άνθρωπος θέλω να αγοράσω ένα σκίαστρο για τα μάτια, και για την φίλη μου εκείνη τη βλακεία μου φουσκώνουν και βάζουν γύρω από το λαιμό και είσαι σα να φοράς μπρατσάκια στο λαιμό σου.

Γνωρίζετε πού μπορώ να τα βρω; Μη μου πείτε αεοροδρόμιο, στα μαγαζιά πριν τον έλεγχο δεν υπάρχουν τσέκαρα σήμερα και για τα μετά τον έλεγχο δε θα τα βρω ανοιχτά πετάω στις 7:20 (εκτός κι ανοίγουν πριν τις 6:30).

Αν ξέρετε κάποιο μαγαζί σε Γλυφάδα, Αγ. Παρασκευή, Μαρούσι, Κηφησιά (προτιμόνται γιατί εκεί θα κινούμαι αύριο έτσι κι αλλιώς), δώστε μου τα φώτα σας. Merci!!!
 
Re: Ερώτηση

Hunting a Shadow":1wef4lmb said:
Για το 12ωρο ταξίδι μου με την Iberia, προκειμένου να κοιμηθώ σαν άνθρωπος θέλω να αγοράσω ένα σκίαστρο για τα μάτια...

Photo 1

Samsonite Eye Shades & Earplugs D89*010

Photo 2

Samsonite Comf. Eye Shades & Earplugs D89*011

Hunting a Shadow":1wef4lmb said:
...εκείνη τη βλακεία μου φουσκώνουν και βάζουν γύρω από το λαιμό και είσαι σα να φοράς μπρατσάκια στο λαιμό σου...

Photo
Samsonite Product D89*001 Travel Pillow/Pouch

Hunting a Shadow":1wef4lmb said:
Γνωρίζετε πού μπορώ να τα βρω;

Dealer locator
 
Re: Ερώτηση

Ποτε πετας? Θεωρητικα αμα καποιος εδω πεταξει πριν απο σενα μπορει να σου παρει ενα! ;) Γιατι δε ρωτας στο αεροπλανο? ;) :p
 
Πετάω σε...33 ώρες ακριβώς. Θα μου πεις τελευταία στιγμή το σκέφτηκα; Ναι το έχω λίγο στο αίμα μου αυτό!

Αν είναι να φτάσω στο αεροπλάνο, έχω ήδη πάρει το ρίσκο του να μην έχουν (άσε που με αυτά που έχω ακούσει για την Iberia θεωρώ πιθανό να φάω 30 μαστιγώματα και εκπαραθύρωση την ώρα της τροχιοδρόμησης για απρεπείς ερωτήσεις).

Με την ιστοσελίδα του φίλου παραπάνω, υπάρχει μαγαζί στο Μαρούσι, ή ελπίζω να υπάρχει ακόμα. Επίσης θα ρωτήσω και σε κανά Hondos Center, μήπως και έχουνε αυτοί...
 
Eye shades και earplugs η Iberia περιλαμβάνει στο amenity kit που δίνει στην Business Class. Για την Economy δεν παρέχει κατι παρόμοιο οπότε καλύτερα να αγοράσεις εσύ.
 
Άντε με το καλό λοιπόν, και ξέρεις ... περιμένουμε εντυπώσεις και φωτογραφίες από το ταξιδάκι σου. ;)
 
Top