Δουλειά σε αεροπορικές

faiakos

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
02/10/2012
Μηνύματα
4
Likes
0
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
ATHE
Κάποιος που να γνωρίζει για θέσεις εργασίας σε οποιαδήποτε αεροπορική σε ολο τον κόσμο εκτός της Emirates γιατί απο εκεί έφυγα πρίν 2 μήνες . Σας παρακαλώ ...........................
 
Αυτο που ρωτας δεν στεκει. Τι να σου απαντησει κανεις ? Να σου παραθεσει μια λιστα 1002 ονοματων εταιρειων. Και απο την αλλη δεν σε ξερουμε. Εσυ μπορει να εχεις γερμανικα και να μπορεις να πας Lufthansa ή ιταλικα και να μπορεις να πας Alitalia. Μπορει να εισαι αμερικανος υπηκοος και να μπορεις να πας Delta. Με ποια κριτηρια να περιορισει κανεις τις προτασεις του? Ησουν στον χωρο απο οτι λες, παρε μια μια τις εταιρειες που νομιζεις οτι πληρεις τα προσοντα και δες τι ζητανε.
 
Θέλει και ρώτημα??

HELLAS AIRLINES, η εταιρία που ήρθε για να μείνει και να αντρέψει τα δεδομένα!!!

:wall:
 
Υπάρχει και η Greenjet Airlines!
Κελεπούρι και λαχείο μεγάλο φίλε να μπεις εκεί!
 
Έχεις διαβάσει για τις απολύσεις στην AEGEAN και στην Ο.Air;
Ας σε ρωτήσω όμως κάτι:Γιατί έφυγες από την ΕΚ;
 
Μπες στο http://www.cabincrew.com. Εκεί αναρτούν εταιρίες από όλο τον κόσμο, προκυρήξεις θέσεων και συνδέσμους που μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου. Θα κάνεις εγγραφή και θα λαμβάνεις εμέιλ τους,όποτε βγαίνει κάτι.
 
Συγνώμη για το μνμ , ήταν απεγνωσμένο το ξέρω αλλα απο τότε που γύρισα με εχει πιάσει κάτι . Και έρχομαι να απαντήσω στο γιατί έφυγα από την Emirates . Το ξέρω πως ο χώρος εχει ιστορία με τη ρουφιανιά αλλα στην Emirates είναι ταλέντο και σύμφωνα με αυτό ανεβαίνεις . Στη Malaysia Airlines που ήμουν δυο χρόνια στο παρελθόν , και εκεί οι αναφορές πηγαινοέρχονταν αλλά στην Emirates ένας χρόνος ηταν υπεραρκετός . Οσο για την ερώτηση καποιου για τα προσόντα και την εθνικότητα μου εκτός απο το πτυχίο πανεπιστημίου και αγγλικά και γαλλικά δεν ξέρω κατι άλλο .Έλληνας ειμαι και εχω δει τη σελίδα της Hellas Arlines και απο ο,τι λέει δε δέχονται πλέον βιογραφικά . Σας ευχαριστώ ωστόσο για τις απαντήσεις σας και ζητώ συγγνώμη άλλη μια φορά για το απρεπές του θέματος αλλά προβληματίζομαι πολύ .
 
Top