Δρομολόγια Aegean

  • Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Δεν αντιλέγω για τον προγραμματισμό, αλλά θα μπορούσαν τουλάχιστον αφού το μετέφεραν από Πέμπτη-Κυριακή απόγευμα σε ξημερώματα, θα μπορούσαν να αλλάξουν τις μέρες ώστε να είναι ξημερώματα Παρασκευής-Δευτέρας αντίστοιχα ώστε να εξυπηρετεί τους ταξιδιώτες για long weekend (αναχώρηση Παρασκευή ξημερώματα, επιστροφή Δευτέρα πρωί).

Αλλά όπως είπα μπορεί να ξανα-αλλάξει έως τα τέλη Μαρτίου.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Πότε θα ανακοινωθεί το θερινό πρόγραμμα της Α3;
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Έχει ήδη ανακοινωθεί, εκτός αν χάνω κάτι απο την ερώτηση σου...!
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Ναι; Ξέρεις πού μπορώ να το βρω;
Ούτε στο site της Α3 βρήκα κάτι, ούτε στο gooooooogle!
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

ΝΦΕΕΦΕ, έχει δίκιο ο κίλερ, η εταιρεία είχε αναφέρει κάποια στιγμή (νομίζω σε δ/τ για την έναρξη της PRG) ότι θα γινόταν παρουσίαση του θερινού προγράμματoς. Χρήσιμο θα ήταν να έφτιαχναν και ένα route map στη σελίδα τους για να βλέπει ο επισκέπτης τις απευθείας συνδέσεις των περιφ/κών α/δ...
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Οταν λεμε παρουσιαση τι εννοουμε? Κατι οπως αυτο που κανουν οι ομαδες με τις νεες μεταγραφες τους? :D
Αν ειχαν πει κατι τετοιο τοτε mea culpa, νομιζα οτι εννοουσε στα συστηματα οπου φαινονται ηδη οι πτησεις κανονικα!
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Εγώ εννοώ το θερινό πρόγραμμα που βγαίνει νομίζω αυτή τη περίοδο.
Πχ πέρσυ η A3 πύκνωσε τις πτήσεις για Βαρκελώνη (έβαλε νυχτερινή)!
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Καλημερα

Aκουγονται για καινουργια δρομολογια για Τιφλιδα και Πραγα απο τον Μαιο
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Για Άμστερνταμ δεν υπάρχει καμία πληροφόρηση. Περιμένουν να φύγει πρώτα η Olympic Air εντελώς και μετά να το δουν;

Θα ήταν πολύ καλό αφού πλέον η KLM και η Transavia έχουν γίνει απλησίαστες στις τιμές. Εκτός αν χαλάει τα σχετικά δρομολόγια των lufthansa και swiss μέσω Γερμανίας και Ελβετίας και δεν θέλουν να ανακατευτούν.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Παραείναι απλοϊκό αυτό. Με αυτή τη λογική, να σταματήσει να πετάει ...παντού στην Ευρώπη, γιατί υπάρχνουν αντίστοιχοι διαθέσιμοι συνδυασμοί μέσω FRA/ZRH...
 
Top