Δρομολόγια Aegean

  • Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Παιδιά καλησπέρα,

Ξέρει κανένας πώς μπορώ να κλείσω εισητήρια για πτήσεις τσάρτερ της aegean;
Ενδιαφέρομαι βασικά για Ρόδο-Νορβηγία (ή Σουηδία) τον ιούνιο.
Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλές γιορτές
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Της Σουηδίας μπορείς να τα βρείς στο apollo.se, της Νορβηγίας δεν τα έχω πετύχει πουθενά. Ιούνιο που ψάχνεις για τα 2 νορβηγικά α/δ που θα πετάει η Α3 έχουν πτήσεις κι άλλες εταιρείες, μπορείς να τα δείς στις ιστοσελίδες τους.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Φίλε ΟΑ701
Καλημέρα και Καλό Μήνα
Ευχαριστώ για την γρήγορη απάντησή σου.

Ξέρεις έχω ψάξει αλλά δεν έχω βγάλει άκρη.
Της Norwegian ξεκινάνε τέλη ιουνίου το ξέρω. Για τις άλλες εταιρείες, TUINORDIC, Thomas Cook Scandinavia, έχω ψάξει αλλά δεν έχω καταφέρει να δω πώς να κλείσω εισητήρια.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Καλό μήνα φίλε μου,

εδώ TUI Σουηδίας, εδώ TUI Νορβηγίας και εδώ Thomas Cook Scandinavia.

Eπίσης μπορείς να απευθυνθείς στην ίδια την Α3 όπως και αν μένεις Ρόδο στα τοπικά υποκαταστήματα των 2 Τ.Ο (η TUI είναι στην Ακτή Κανάρη, ο Θωμάς στην Παπαλουκά, μου διαφεύγει ο rep του Apollo)...
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

kostkar":u21n4m5t said:
Ενδιαφέρομαι βασικά για Ρόδο-Νορβηγία (ή Σουηδία) τον ιούνιο.

Ο apollo πετάει από την Ρόδο κάθε Τεράρτη και Κυριακή με Novair.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

Θα το ψάξω και θα επανέλθω να σας πω τα νεώτερα.
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Αλλαγές και πάλι για άλλη μια φορά στα δρομολόγια για Αλεξανδρούπολη. Κόβει πτήσεις εν όψη καλοκαιρινής περιόδου και σαν να μην φτάνει αυτό κάθε τρίτη πέμπτη και παρασκευή δεν θα έχει καν πτήσεις από Αλεξανδρούπολη προς Αθήνα....Με λίγα λόγια κολυμπώντας θα πηγαίνουμε μιας και δεν έχει ούτε τρένα και λεωφορεία απευθείας.. :banana: :banana: :banana:
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Εχει και η ΟΑ πτησεις... Και μαλιστα έχει ήδη ανακοινώσει για πολλές ημέρες και 3η πτήση!
Οπότε, όποιος θέλει να πάει με αεροπλάνο μπορεί να το κάνει, απλά θα αλλάξει εταιρία! ;)
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Αν και δεν είναι νέο δρομολόγιο ...στο Wiki εμφανίζει να επαναφέρει η Aegean το δρομολόγιο για Κάιρο από 3 Οκτώβρη 13 . Γνωρίζει κανείς κάτι;
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

Ναι έχει φορτωθεί στο σύστημα κρατήσεων:

A3-930 ATH-CAI 10.00-11.00 1--4-6- 320
A3-931 CAI-ATH 11.45-14.45 1--4-6- 320

Ξεκινά από 3/10/2013!
 
Top