Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ 2007 by Gonso

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
seven4seven":2xklqvbz said:
Του MerNion θα του στειλουμε δωρο 3 βιζιτες τη μερα που θα ληγει ο διαγωνισμος (θα τσονταρουμε ολοι μαζι), και θα ξεχαστει να στειλει αποτελεσματα. Αλλιως, δεν βλεπω φως.
Τώρα εξηγείται από πού προέκυψε το ρήμα τσοντάρω...
 
seven4seven":1xyoogs1 said:
To προβλημα, gonso, ειναι οτι δεν μπορει να δεσμευτει κανεις με καποιον τροπο, ωστε ποσταροντας απο εδω και κατω να συμμετεχει. Κι εγω φοβαμαι οτι το μισο forum θα πει "ναι,ναι,καλη φαση, δωσε μας κουιζ" κλπ κλπ κλπ, αλλα τελικα οι συμμετεχοντες θα ειναι οι ιδιοι 6-7, ανεξαρτητως δυσκολιας.

Παρ' ολ 'αυτα, εγω θα κανω την αρχη και θα πω: "ναι,ναι,καλη φαση, δωσε μας κουιζ" :)

Απο εκει και περα, οποια αποφαση παρεις, απολυτα σεβαστη.

Το αυτό, με μία αλλαγή :

Παρ' ολ 'αυτα, και εγώ θα πω: "ναι,ναι,καλη φαση, δωσε μας κουιζ" :)
 
Από το βήμα τούτο, δεσμεύομαι να προσπαθήσω.
Αλλά...
...αν δω ότι από το εύκολο δεν γνωρίζω καμία (όπως είδα στα προηγούμενα τεστ (2007-200:cool:, ζήτημα να ήξερα 2 ερωτήσεις επί συνόλου 30... :wall: - μόνο για αυτή με το ψαλίδι του ελικοπτέρου ήμουνα σίγουρος :mrgreen: ), θα σου στείλω ένα πμ να σου πω συγνώμη :oops:
 
Εγώ θέλω το Quiz με εύκολο-δύσκολο γιατί υπάρχουν αδύναμοι(όπως εγώ). Εγώ και 1 ερώτηση να απαντήσω θα πάρω μέρος για την συμμετοχή. Το μόνο που θέλω να αλλάξει σε αυτό το Quiz είναι να γίνει ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟ ΜΟΝΟ όχι ποιο στάδιο είναι αυτό και ποια είναι αυτή η πόλη(όχι ότι δεν μ'αρέσει με αυτές τις ερωτήσεις). Gonso σέβομαι την δουλειά σου και ελπίζω να έχουμε και φέτος Quiz με εύκολο και δύσκολο.
Φιλικά Δημήτρης :great:
 
Την προηγούμενη φορά με το δύσκολο δεν την πάλεψα και πολύ, αλλά την πάλεψα με το εύκολο. :mrgreen:

Ελπίζω να την παλέψω και φέτος, και κουίζ με κλιμακούμενης δυσκολίας ερωτήσεις ακούγεται καλή ως ιδέα για να μη μπαίνουν 2 διαφορετικά.

Gonso, δώσε κουίζ στο λαό! :cool:
 
Καταρχάς για εμάς τους αδύνατους καλά είναι να υπάρχουν μόνο εύκολες ερωτήσεις. Και μην βιάζεστε. Περίπου 20 Δεκεμβρίου θα ανεβεί λογικά(αυτό ανέβηκε 23 Δεκεμβρίου)
 
για να πω την αλήθεια μου έλειψε πέρυσι το κουϊζ. Έλα gonso, δώσε κουϊζ στο λαό :D
 
Το κουίζ θα είναι διπλό, εύκολο και δύσκολο. Θα ανέβει από βδομάδα.

Τις ερωτήσεις τις έχω ήδη, απλά στο δύσκολο, λέω να βάλω και δύο θανατηφόρες που θέλω να τις ψάξω λίγο

Ότι θέλει ο λαός !!!
 
Μονο 2? :D
Δυσκόλεψέ μας λίγο παραπάνω... Πράγματα και θάματα μου έχει τάξει ο seven4seven! :D
Σ' ευχαριστούμε εκ των προτέρων!!
 
Ευχαριστούμε πολύ gonso! Αιτήσεις πού κάνουμε;;; :D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top