Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ Airliners.GR 2016

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Η ερώτηση του spinal είχε τελικά την τιμητική της.

Έχει σταλεί με ΠΜ στον Wii και στον andreas-cyprus και υπάρχει περιθώριο μιας εβδομάδας μέχρι την άλλη Κυριακή 21/2 στις 23:59UTC.

Καλή επιτυχία!!
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΥΚΟΛΟΥ ΚΟΥΙΖ

Οι δύο ισοψηφίσαντες στο Εύκολο κουίζ, απάντησαν και οι δύο σωστά στην ερώτηση που τους τέθηκε. Ώς εκ τούτου, η απόλυτη ισοπαλία που προέκυψε, μόνο με επιστημονικό και διαυγή τρόπο μπορούσε να λυθεί. Κορώνα γράμματα! Η κόρη πέταξε το νόμισμα το οποίο έκατσε γράμματα το οποίο αντιστοιχούσε στον .........

andreas-cyprus

Συγχαρητήρια και στους δύο.


ΕΠΑΘΛΑ

Από ένα έπαθλο για τους δύο νικητές, τον Spinal και τον andreas-cyprus, εάν (εφόσον θέλουν) μου στείλουν τη διεύθυνσή τους με πμ. Το ένα βραβείο είναι προσφορά δική μου και το άλλο είναι του ....καταστήματος, μιάς και το προσφέρει ο Akis.

Kαι του χρόνου παίδες.
 
Ω τι χαρά ! Να την χαίρεστε την κόρη κύριε gonso ! Συγχαρητήρια ξανά σε όλους ! Κι από χρόνου :great:
 
Δεν μας λέτε και εμάς την ερώτηση που τέθηκε στους 2 ισοβαθμούντες του εύκολου;

Και του χρόνου!
 
Έπρεπε να αναγνωρίσουμε το αεροδρόμιο.
 

Attachments

  • quiz2016.jpg
    quiz2016.jpg
    273,8 KB · Προβολές: 3.030
Άγιες μέρες έρχονται. Θα υπάρξει quiz φέτος Σύντροφοι ;
 
Γειά σου γιατρέ.

Για να αντιληφθείς το πόσο με έχωσε το 2016, ούτε τα δώρα των περσινών νικητών δεν έχω στείλει ακόμα ! Απόλυτη ντροπή.

Το βλέπω δύσκολο φέτος. Οι ερωτήσεις φυσικά υπάρχουν, αλλά η διαδικασία είναι το θέμα.

Κάτσε να δούμε τι θα πεί και ο LEPKO1A

Gonso
 
Δυστυχως κι απο μενα πολυ δυσκολο για την περιοδο των γιορτων (που ηδη κυλαει).

Αλλα γιατι οχι να λανσαρουμε ενα καλοκαιρινο quiz κατα τον Αυγουστο του '17! Θα το δούμε!

Καλές γιορτές σε όλους! :great: :D
 
flying Doc":2cu6fof5 said:
Άγιες μέρες έρχονται. Θα υπάρξει quiz φέτος Σύντροφοι ;

Πέρασε ένας χρόνος απο την παρότρυνση του flying Doc και από προσωπικό ενδιαφέρον θα ήθελα να επαναφέρω το ερώτημα με μια δική μου προτροπή! Αν φέτος δύναστε, θα χαιρόμουν πολύ να περάσω τις μέρες των Χριστουγέννων αεροπορικά, δημιουργικά και ευχάριστα, όπως παλαιότερα. Να μάθουμε και 2-3 πραγματάκια! Τι λένε φέτος οι συντελεστές;

Τους φιλικούς χαιρετισμούς μου!
 
Έχουν περάσει ακριβώς 2 χρόνια και 1 μέρα απο την τελευταία ερώτηση/προτροπή μου προς τους ειδικούς του είδους, που μας είχαν καλομάθει τα προηγούμενα χρόνια με τα καταπληκτικά τους QUIZ.

Να ελπίζω φέτος για μια επανάληψη σε νέα έκδοση 2019;

Χαιρετισμούς σε όλους και καλές γιορτές, με ή χωρίς Quiz!
 
Top