Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ Gonso-2008

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
ΤΕΛΟΣ ΚΟΥΙΖ


Αγαπητοί φίλοι και φίλες, έχουμε τώρα και τους δύο νικητές.

ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΟΥ : Mernion

NIKHTΗΣ ΕΥΚΟΛΟΥ : Ηunting a Shadow

O δεύτερος, κέρδισε το έπαθλο μετά από συνεχή ισοψηφία με τον Air New Zealand και μετά από κλήρωση που έγινε (βασικά, e-μονά/ζυγά παίξανε).

Συγχαρητήρια θερμά και στους τρείς και ευχαριστώ όλους τους συμμετέχοντες. Καλή χρονιά και τα επόμενα χριστούγεννα νά'μαστε καλά θα επαναληφθεί το event( ήδη έχω βρεί δυό ερωτήσεις για το δύσκολο :cool: )
 
Ευχαριστω θερμα το gonso και για το δωρο, αλλα και για το κουιζ που ηταν προκληση μεγαλη! Gonso νομιζω βρηκες τον τροπο να εχεις περισσοτερες συμμετοχες, απο μας τους λιγοτερο σχετικους ;)
 
Τώρα που τελείωσε το κουίζ μπορούμε κι εμείς οι χαμένοι να μάθουμε τι είναι το δώρο??? :thx:
 
Συγχαρητήρια στον Hunting a Shadow. Τώρα πρέπει να μάθω που μένεις για να έρθω να κλέψω το δώρο... :mrgreen: :mrgreen:
Εμείς σε ευχαριστούμε Gonso για τον κόπο που κάνεις. Και του χρόνου να 'μαστε καλά.
 
mimithem":3kty9o2p said:
Τώρα που τελείωσε το κουίζ μπορούμε κι εμείς οι χαμένοι να μάθουμε τι είναι το δώρο??? :thx:


Θα το μάθετε από τους νικητές όταν το παραλάβουν ! :twisted:
 
Θέλω να ευχαριστήσω τον gonso για το δώρο του!! Πολύ ωραίο! Thanks!!!
Μου ήρθε σήμερα και για να λύσω την απορία και των υπολοίπων, αλλά να μην χαλάσω την έκπληξη στον Hunting a Shadow (μην διαβάσεις παρακάτω!!!!), δείτε εδώ:

http://img525.imageshack.us/img525/2779/278ou6.jpg

Αντε και του χρονου!
 
Καλησπέρα κι απο μένα, γύρισα από τη δουλειά και με περίμενε κι εμένα το εν λόγω δώρο. Σ' ευχαριστούμε για όλα Gonso, και προσβλέπουμε σε περισσότερα κουίζ, γιατί όχι και πασχαλιάτικα/καλοκαιρινά κλπ...να ακονίσουμε το μυαλό μας (οκ, και το google :p )
 
Χαχα :D Μου άρεσε η απορία του Hunting a Shadow.. Ε καλά ρε συ.. και τι θα κάνει ο άνθρωπος? όλη τη μέρα θα σας αγοράζει δώρα? και έπειτα θα χαθεί και η όλη γλύκα.. εδώ ο gonso πάει να δημιουργήσει παράδοση.. Το airliners.gr και τα χριστουγεννιάτικα κουίζ του Gonso.. Μην το χαλάσετε :p

Respect :thx: Gonso για το κουίζ. Από του χρόνου θα βάλω και εγώ [ο μικρός] συμμετοχή..

Υ.Γ. Πάντα αστειευόμενος αυτό με τα δώρα.. δεν υπονοώ τπτ οικονομικό και χαζομάρες. Καλαμπούρι ;)
 
Φέτος τα Χριστούγεννα είχαμε

- τις -με ρυθμό πολυβόλου- διαφημίσεις jumbo,

- τις απαραίτητες εκθέσεις των διεθνών οίκων για την σταθερότητα και στιβαρότητα της οικονομίας μας,

- ταξίδια (οκ όχι όλοι, κάποιοι, και οκ μη βαράτε...)

- καιρό για ηλιοθεραπεία,

-βόλτες στην Αράχωβα και σκι στις βραχώδεις πλαγιές (το νέο trend που προσαρμόζεται στα δεδομένα: σκι στους βράχους)

- το γνωστό ηλίθιο γαμωbear που άμα το πετύχω θα του ξηγήσω το παριζάκι σιφνέικα,



Κι όμως κάτι έλειπε ρε παιδιά, κάτι έλειπε...να δεις τί ήταν....εδώ το χω...
 
Tα αμετρητα τσαρτερ των εορτων (οπως τα παλια τα χρονια) ελειπαν.

Αυτα δεν εννοουσες? :cool:
 
Top