Κλειδωματα με "δημοκρατικες" διαδικασιες.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
DocORL απ' ότι φαίνεται ή δεν διάβασες ή δεν κατάλαβες τίποτα απ' όσα έγραψα. Έχεις να ανταπαντήσεις τίποτα χρήσιμο στα γραφόμενά μου ή απλά γράφεις αοριστολογίες (πχ αλήστου μνήμης τακτικές) και υπερβολές του τελείως άλλου άκρου (πχ αφού δεν μας αφήνουν να γράφουμε ότι θέλουμε, να σβήσουμε όλη την κατηγορία "Ολυμπιακή" και να μην ξαναγράψουμε τίποτα). Για ακόμη μια φορά έγραψες ένα post που δεν έχει τίποτα ουσιώδες να προσφέρει στη συζήτηση. Με τέτοιου είδους posts πάνε τα topics κατά διαόλου (όπως και αυτά των ΟΑ).

Όσο για το pprune και αφού οι όροι του και οι κανονισμοί του είναι πιο αρεστοί σε σένα, γιατί δεν γράφεσαι εκεί να γράφεις ότι θέλεις χωρίς να στεναχωριέσαι;
docORL":mdf03mo7 said:
Ποιος ειναι ο λογος που ΠΑΝΤΑ κλειδωνονται ολα τα θεματα που αφορουν την ΟΑ.
Δεν κλειδώνονται ΠΑΝΤΑ(!!!) ΟΛΑ(!!!) τα θέματα που αφορούν τις ΟΑ. Ανοίχτηκαν επανειλημμένα πολλά topics που τα αφήσαμε για δεκάδες και εκατοντάδες posts πριν φτάσει το θέμα στο απροχώρητο.
docORL":mdf03mo7 said:
Δεν ειναι αρεστα σε καποιους?
Μα ο καιρος αλλαξε.....φυσαει αερας "μικγιακος" και θα "κρυωσουν" καποιοι....
Έλεος πια. Μην αρχίσουμε πάλι (σαν κάποιο άλλο "φυντάνι" του φόρουμ) ότι εξυπηρετούμε συμφέροντα, ότι τα παίρνουμε από αεροπορικές και μη εταιρίες για να φιμώνουμε τις αντίθετες γνώμες και άλλα τέτοια θεϊκά που έχουμε διαβάσει κατά καιρούς. Φαντάζομαι το "μικγιακός"(!) αναφέρεται στη MIG! :?

Στο παραπάνω post του μέλους Ovelix μπορείς να πάρεις και μια δεύτερη διαφορετική από τη δικιά σου γνώμη, που δεν προέρχεται από "μη δημοκρατικό" Συντονιστή του φόρουμ.

Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για περαιτέρω συζήτηση από μέρους μου γιατί θα αναμασάμε τα ίδια και τα ίδια. Νομίζω πως ότι ήταν να γράψω το έγραψα και όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Πάντως επειδή βλέπω ότι επιμένεις στην καραμέλα περί "εποχών που έχει προ πολλού καταδικάσει η συνείδηση του Έλληνα" και άλλα τέτοια "παρόμοια", μπορείς να βάλεις μια ψηφοφορία στο φόρουμ με 2 επιλογές:
Ποιοι συμφωνούν με τη γνώμη σου περί ανοίγματος ενός ακόμα topic για τις εξελίξεις ΟΑ και η πλήρης ελευθερία λόγου σε αυτό και
ποιοι συμφωνούν με την ενέργεια των Συντονιστών να κλειδώσουν τα προηγούμενα συγκεκριμένα topics.

Νομίζω είναι αρκετά δημοκρατικό για τις φιλελεύθερες αντιλήψεις σου.
Εδώ θα είμαστε να αξιολογήσουμε τα αποτελέσματα!
 
OVELIXo707, μονο δυο, (οι ιδιοι και οι ιδιοι) που παντα παθαινουν "ολυμπιακιτηδα"....
Εισαστε δυο τρεις, που μονο με το ακουσμα της λεξης ολυμπιακη, βγαζετε σπυρακια.
Οι αποψεις μου, ειτε ειναι αρεστες ειτε οχι σε καποιους απο εσας, ειναι ξεκαθαρες.
Τωρα, αν σας πιανει "τεταρταιος" πυρετος, επισκευθειτε ιατρον!
:great:
 
Αυτά και αν δεν είναι επιχειρήματα, docORL. Και μετά μας ρωτάς γιατί κλειδώνονται ορισμένα θέματα εδώ. Ότι και να γράψουμε, την γνώμη σου να την αλλάξουμε δεν θα μπορέσουμε, οπότε από τις παρακάτω λύσεις διαλέγεις όποια σου ταιριάζει:

α) Δέχεσαι τους Κανόνες του φόρουμ και τις αποφάσεις των συντονιστών ή
β) Δεν τις δέχεσαι και πας στο pprune ή σε όποιο άλλο φόρουμ εσύ θέλεις.

Η λύση δεν δέχομαι τους Κανόνες και τις αποφάσεις των συντονιστών ΑΛΛΑ παραμένω εδώ και γράφω ... ότι γράφω δεν υπάρχει. :rolleyes:

:deadthread:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top