Κράτηση εισητηρίων

Alkyon

Low-Cost-Class-Member
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
JAL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDDL
Περίμενε να σου έρθει το ειδοποιητήριο μεϊλ, μέσα από το οποίο θα έχεις την επιλογή να ακυρώσεις την πτήση και να δεχθείς voucher.
Εναλλακτικά, κλήση στο τηλεφωνικό κέντρο της Α3.

Έκανα ακριβώς το ίδιο πριν μια βδομάδα. Εισητήριο business, και μη δυνατότητα ακύρωσης απο την εφαρμογή.

jj_lgkr

Business-Class-Member
SAA
EDDH
Μπορείς να κάνεις και κατευθείαν αίτηση για voucher εδώ.

LeonMarc

Low-Cost-Class-Member
AEE
KIAD
TWITTER
Leon_Marc_
Ταξιδεύω τουλάχιστον 6 φορές το χρόνο με την Αιγαίου και κάπου κάπου η Α3 πρέπει να σταματήσει να μας κοροϊδεύει κατάμουτρα.
Κλείνω από Απρίλιο για Αγίου Πνεύματος ATH-JTR με επιστροφή βραδινή πτήση 21 Ιουνίου 21:10.
Αρχές Μαίου έρχεται email από την Αιγαίου οτι ακυρώνεται και με βάζουν στην αμέσως προηγούμενη στις 18:35. Απορημένος εγώ πως γίνεται Αγίου Πνεύματος να ακυρώνει όταν όλη η Ελλάδα είναι σε νησιά.
Έλα μου ντε που είχα μυριστεί τη δουλειά και ξανα μπαίνω μήπως προσθέσουν πάλι κανένα δρομολόγιο (έχω κλείσει και με flex) και εννοείται πως αρχές Ιουνίου ξανα βλέπω δρομολόγιο στις 20:40. Παίρνω τηλέφωνο, απαιτώ να με βάλουν στην βραδινή και μου λένε ότι από τη στιγμή που δεν είναι ίδια ώρα το δρομολόγιο δεν μπορούν να κάνουν κάτι και προφανώς ο ναύλος είχε αυξηθεί κατά 150€.