Ναυλωση αεροσκαφους για Ισπανια απο Ελλαδα!

manolisuk

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
27/05/2011
Μηνύματα
3
Likes
0
Γεια σας,
Ειμαι νεο μελος στο site εδω και γραφω απο τουριστικο γραφειο.
Θελω να ρωτησω αν εχετε να μου προτεινετε καποιες αεροπορικες εταιριες χαμηλου κοστους που να μπορω να ναυλωσω αεροσκαφος 140 θεσεων απο Ροδο για Ισπανια με επιστροφη.

Οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη.


Ευχαριστω πολυ.
Μανολης
 
Πτηση charter

Καλησπερα σας. Φετος με το χορευτικο μου μας εχουν καλεσει ναχορεψουμε στην ισπανια. Το μονο κακο ειναι οτι τα εξοδα ειναιδικα μας. Ειμαστε ολοι που θα παμε 30 ατομα. Μας προτεινετε τσαρτερ ή προγραμματισμενη;; που και πως μπορουμε να κλεισουμε τσαρτερ;
 
Δεν αναφερεις ομως , απο ποια περιοχη , θελεις να πεταξετε προς Ισπανια , αλλα και για ποια περιοχη της Ισπανιας . ( Μαδριτη , Βαρκελωνη ....??? ) Επεισης δεν αναφερεις , ΠΟΤΕ θελεις να πεταξετε . ( Μαρτιο ?? , Ιουλιο ??? ποτε ?? ) . Να υποθεσουμε απο Αθηνα ??? Ριξε μια ματια εδω = http://www.vueling.com/en , αλλα και εδω = http://www.easyjet.com/en ( Αθηνα - Μιλανο & Μιλανο - Βαρκελωνη ) . Και η Α3 πεταει προς τα εκει , αν δεν κανω λαθος , μεσω Μοναχου , με την LH να αναλαμβανει το δευτερο σκελος . αν γινεις ποιο σαφης , θα μπορεσουμε να σε βοηθησουμε . !!!
 
Την 1η Ιανουαρίου 2015 θέλουμε να αναχωρήσουμε για Μαδρίτη. Βοηθείστε με με το πως και που θα ναυλώσω αεροπλάνο. Ευχαριστώ
 
Θέλετε να ναυλώσετε αεροπλάνο για 30 άτομα ;;;

Τότε θα σας βγει το εισιτήριο στα ύψηηηηη
 
Πάρε σβάρνα τα ταξιδιωτικά πρακτορεία της περιοχής σου, πες τους ακριβώς πόσοι θα είστε ΣΙΓΟΥΡΑ, τις ημερομηνίες και πάρε προσφορές.

Οι τιμές που θα σου πούνε δεν θα ισχύουν επ άπειρο αλλά θα πρέπει να τα κλείσετε άμεσα. Και άρα και να τα εξοφλήσετε τα εισιτήρια.
Για αυτό φροντίστε ΠΡΙΝ τα κλείσετε να έχουν πληρώσει ΟΛΟΙ το μερίδιο τους.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, μην πας μόνος/μόνη, πάρε και κάναν άλλο μαζί σου.
 
Εχει κάποιος σχετική εμπειρία ναύλωσης με την Minoan Air??
 
Και παλι ΔΕΝ εδωσες την σωστη απαντηση , για να μπορεσει καποιος να σε βοηθησει . !!! .... '' ΞΕΧΑΣΕΣ '' να αναρτησεις ΑΠΟ ΠΟΥ θες να ταξιδεψεις , για Μαδριτη . Επεισεις ΔΕΝ αναφερεις την ημερομηνια ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ . Ορισμενες εταιριες , εχουν διαφορετικες ΤΕΛΙΚΕΣ τιμες , στα εισητηρια ΜΕΤ"ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ . !!!
 
Top