Ποστάρω για να ποστάρω....

OA701":1in03gol said:
[...]
Νομίζω κάτι δεν πάει καλά τελευταία, χάθηκε αρκετός και καλός κόσμος...


To ξεψάχνισμα άρχισε εδω και καιρόοοοοο...
 
Έχω προϋπηρεσία σαν mod σε εντελώς διαφορετικού προσανατολισμού forum, αυτά είναι συνηθισμένα φαινόμενα και θεωρούνται φυσιολογικά να συμβαίνουν. 'Οταν κάποιος καίγεται οπωσδήποτε να "πει" κάτι, συνήθως δεν ψάχνει αν το είπε κάποιος άλλος λίγο πριν. Αν δεν πρόκειται για σπαμ είναι σε κάποιο βαθμό θεμιτό, αφού η hot είδηση θα φτάσει σε περισσότερους επισκέπτες (λίγοι είναι αυτοί που διαβάζουν ΟΛΑ τα νήματα).
 
Δεν γνωρίζω τί γίνεται σε άλλα φόρουμ κι ούτε είμαι, νομίζω, κανένας μισμίρης, απλά πέραν του ότι συνιστά αγένεια προς τα υπόλοιπα μέλη, καταντάει και κουραστικό απο ένα σημείο και μετά. Καταλαβαίνω ότι το φόρουμ δεν είναι κλειστό club κι ούτε προσωπικά θα το επιθυμούσα, αλλά τελευταία όλο και πιό συχνά το σκέφτομαι. Anyway, απλά οι σκέψεις μου...

edit

...τις οποίες σκέψεις μου παρέθεσε ο γιατρός σε κάποιο άλλο νήμα οπότε γιατρέ μου, σε αγαπώ, σε εκτιμώ, γουστάρω τριπ ριπόρτς κτλ αλλά οφείλω πλέον να ολοκληρώσω τις σκέψεις μου επαναλαμβάνοντας αυτό που έγραψα παραπάνω "πέραν του ότι συνιστά αγένεια προς τα υπόλοιπα μέλη, καταντάει και κουραστικό απο ένα σημείο και μετά. Καταλαβαίνω ότι το φόρουμ δεν είναι κλειστό club κι ούτε προσωπικά θα το επιθυμούσα, αλλά τελευταία όλο και πιό συχνά το σκέφτομαι " και προσθέτωντας ότι ισχύει και για το άλλο άκρο, τη συστηματική επίθεση σε γραφόμενα και γράφοντες όταν παρεκλίνουν των όποιων standards...
 
Top