Προγράμματα για Η/Υ

  • Thread starter fotis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Re:

fotis":2n2ddyzg said:
Μια ατζέντα που έμεινε κάμποση ώρα πάνω στο πληκτρολόγιο έκανε το θαύμα της και όταν κάνω κλικ σε κάποιο σύνδεσμο (πχ να αναζητήσω κάτι ή να διαβάσω μια νέα δημοσίευση σε αυτό το φόρουμ) μου ανοίγει νέο παράθυρο.
:shock: Επανήλθε μόνο του... :shock:
 
Μήπως έχεις svista,γιατι το συγκεκριμενο λογισμικό κανει κατι τετοια περιεργα απο μονο του..και το περιεργο είναι οτι τα ξαναφτιάχνει μόνο του :rant:
 
Προσπαθώντας μέσω της "προσθαφαίρεσης προγραμμάτων" να απεγκαταστήσω κάποια άχρηστα προγράμματα, κατάφερα να απεγκαταστήσω τους οδηγούς για τον ήχο. Έτσι τώρα πλέον έχω ένα βουβό netbook.
Κάποια ιδέα για το πού και πώς μπορώ να το επαναφέρω?
 
Ποιο Netbook είναι;;;
Αν πας στο site του σίγουρα στα downloads έχει drivers.
 
Εναλλακτικα θα μπορουσες να κανεις επαναφορα σε προηγουμενη χρονικη στιγμη. Θεωρητικα αν δεν εχει περασει πολυς καιρος που σε συνεβει μπορεις μεσα απο τις ρυθμισεις του ΧΡ να το κανεις. Αλλιως.. Η λυση που προτεινε ο aas59..
 
Ελληνικό μενού σε κινητό τηλέφωνο Samsung 2652W

Μόλις μου έφεραν από Γερμανία ένα κινητό τηλέφωνο Samsung GT-E2652W το οποίο ΔΕΝ έχει ελληνικό μενού.
Γνωρίζετε πώς μπορώ να περάσω τα ελληνικά;
 
Πηγαίνεις στο Samsung Apps στο διαδίκτυο και κατεβάζεις το πρόγραμμα Kies (της Samsung).
Είναι ένα βαρύ πρόγραμμα που επιτρέπει την επικοινωνία κινητού - υπολογιστή.
Μόλις συνδέσεις το κινητό στον υπολογιστή και το Kies το αναγνωρίσει, σου κατεβάζει την τελευταία έκδοση λογισμικού, η οποία λογικά περιέχει και τα Ελληνικά.

Ψάξ' το λίγο με το Kies, κάνει πολλά πράγματα - αν και βαρύ.
 
vassdel":r2l708er said:
...σου κατεβάζει την τελευταία έκδοση λογισμικού, η οποία λογικά περιέχει και τα Ελληνικά...
Το έκανα αυτό. Το τηλέφωνο έχει την τελευταία έκδοση λογισμικού (ίδια με αυτή που κατεβάζει το Kies), αλλά ελληνικό μενού ΔΕΝ έχει.
 
Γεια σας παιδιά...Μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που να κάνει ενσωμάτωση το αρχείο με τους υπότιτλους στο αρχείο της ταινίας;;;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Top