Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

cash1":1x12oka3 said:
.....

επίσης μπορεί κανείς να επωφεληθεί 2x11.50=23.00 ευρώ, αλλά δεν θα σας πω πώς γιατί την προηγούμενη φορά μου κόψανε όλο το μήνυμα για διαφήμιση :D

Δεν νομίζω να το θεωρήσει κανείς διαφήμιση όταν κερδίζει κάποιος και μάλιστα από πληροφορίες από το φόρουμ. Άλλωστε είσαι στο θέμα που λέει για προσφορές! Αν το θεωρήσει κάποιος διαφήμιση θα πρέπει να αρχίσουμε να σβήνουμε και όλα τα ποστ που αναφέρονται σε εταιρίες, σε προσφορές κτλ. Αν δε σου είναι κόπος πες μας. Και καλές πτήσεις!
 
Καλό είναι να γράφουμε μόνο για τις προσφορές που πληρώνεις απευθείας λιγότερα λεφτά. Αν είναι να πληρώνουμε ολόκληρο το ποσό, να το βράσω κύριε κασμπακ.
 
Τι εννοείς; Η έκπτωση προφανώς δεν προέρχεται από την εταιρεία αλλά την ιστοσελίδα, προσωπικά δε θα είχα πρόβλημα να την έκανε την έκπτωση και ο υπουργός γιατί έχει γενέθλια. Αν στην τελικά το ποσό είναι μειωμένο 30 ευρώ για κάθε ταξίδι, καλά έκανε ο φίλος και το μοιράστηκε μαζί μας.
 
cash1":2gwi1hc9 said:
επίσης μπορεί κανείς να επωφεληθεί 2x11.50=23.00 ευρώ, αλλά δεν θα σας πω πώς γιατί την προηγούμενη φορά μου κόψανε όλο το μηνυμα για διαφήμιση :D


Εννοείς ανεξαρτήτως χριστουγέννων κλπ; για πες
 
andreasl":2s7hp03w said:
Καλό είναι να γράφουμε μόνο για τις προσφορές που πληρώνεις απευθείας λιγότερα λεφτά. Αν είναι να πληρώνουμε ολόκληρο το ποσό, να το βράσω κύριε κασμπακ.
Με τη συγκεκριμένη προσφορά, αν κλείσεις 2 μονές διαδρομές αντί για μία με επιστροφή , ζητάς μετά ανάληψη €20, όπως προβλέπουν οι κανονισμοί της σελίδας, το οποίο προφανώς και ισοδυναμεί με έκπτωση €20. Προσωπικά έχω κάνει ήδη 2 φορές ανάληψη, κυρίως από αγορές αεροπορικών εισιτηρίων. Φυσικά στην airfasttickets αντιλήφθηκαν ότι η απευθείας έκπτωση είναι πιο συμφέρουσα και μόλις ανέβασαν την επιστροφή από €11.50 σε €17!!!
 
οκ θα το γράψω και ας διαγραφεί.

Λοιπόν χρησιμοποιώντας την ιστοσελίδα http://www.e-cashback.gr μπορείς να κερδίσεις επιστροφή μετρητών κατά την αγορά, απλά και μόνο χρησιμοποιώντας τους συνδέσμους της σελίδας.

nikosoik":3mt9qo7o said:
Δεν νομίζω να το θεωρήσει κανείς διαφήμιση όταν κερδίζει κάποιος και μάλιστα από πληροφορίες από το φόρουμ. Άλλωστε είσαι στο θέμα που λέει για προσφορές! Αν το θεωρήσει κάποιος διαφήμιση θα πρέπει να αρχίσουμε να σβήνουμε και όλα τα ποστ που αναφέρονται σε εταιρίες, σε προσφορές κτλ. Αν δε σου είναι κόπος πες μας. Και καλές πτήσεις!
Έχουν δίκιο υπό την έννοια ότι η σελίδα είναι δική μου, οπότε μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση. Αλλά πώς να το κάνουμε είναι τρόπος για να γλιτώνει κανείς χρήματα.

andreasl":3mt9qo7o said:
Καλό είναι να γράφουμε μόνο για τις προσφορές που πληρώνεις απευθείας λιγότερα λεφτά. Αν είναι να πληρώνουμε ολόκληρο το ποσό, να το βράσω κύριε κασμπακ.
Νομίζω είσαι άδικος. Παρόλα αυτά για πολύ λίγο αυξήθηκε το ποσό στα 17€ ώστε με μία αγορά κάποιος + 3€ το μπόνους εγγραφής να μπορεί να ζητήσει ανάληψη.

@athlios: Χαίρομαι.
@jerry: Οποτεδήποτε. Δεν έχει να κάνει με την περίδο
 
Δεν είμαι καθόλου άδικος. Το θέμα είναι ότι δεν δίνεις λιγότερα λεφτά. Αν τώρα κάποιος έχει την υπομονή να περιμένει αρκετό καιρό για να δει αν και πότε θα πάρει πίσω τα λεφτά του, ίσως είναι καλύτερα να φτιάξει ένα blog, να ανοίξει ένα λογαριασμό affiliate και να παίρνει ολόκληρη την προμήθεια για πάρτη του.

Το ποσό αυξήθηκε για το λόγο που αναφέρεις ή γιατί ανταγωνιστική cashback σελίδα έδινε 17 ευρώ?
 
και για τους 2 λόγους
 
Ψάχνω εισιτήρια για Αυστραλία. Ελπίζω να βγει κάτι
 
Αν δεν έχεις πρόβλημα να κάνεις 2 στάσεις και το γύρο του κόσμου, δες εδώ. Φοβερή προσφορά μην περιμένεις να δεις, ό,τι είχαν κάτω από χιλιάρικο το έβγαλαν το νοέμβρη.
 
Top