Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

Πολυ καλες προσφορες απο την Malev για Πραγα (απο 96 ευρω) και Βουδαπεστη (απο 76 ευρω).
 
Οντως!! Βρήκα εισητήρια Αθήνα-Βουδαπέστη-Αθήνα με 76 ευρώ!!!! Βλέπω να ξαναπηγαίνω Βουδαπέστη και πολύ σύντομα.!!! :great:
 
Hello Kxxxxxxxxxxxxx

Air New Zealand has just launched their September sale with discounted flights to New Zealand, Los Angeles and Hong Kong. As well as having great low fares when booking a flight to New Zealand customers can add on Australia for as little as £66.00* (that's the cost of the government taxes!). So that means you get both New Zealand and Australia from £779.


*Terms and Conditions of promotion Price shown is return fare per person in economy class, and is based on the final destination being the Gold Coast, Australia. The Australian add-on offer is valid for return economy travel from Auckland to any one of the following Australian destinations: Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide, Cairns, Gold Coast and must be purchased and taken in conjunction with the advertised London to Auckland return economy airfares. Price is correct as at 01 Sep 09 and includes airport & government costs based on direct services via Hong Kong. Airport and government taxes may vary due to exchange rate fluctuations and routing taken. Availability is limited. Advertised price is only available online at airnewzealand.co.uk until 05 October 2009. Valid for travel from 15 Apr 2010 to 15 Jun 2010.
 
Oι προσφορες της Monarch εχει και αλλες αλλα εγω εβαλα μονο για Κυπρο και ελληνικους προορισμους.
If you like to keep your options open for your holiday, then good news, we have plenty for you! Whether you need a flight-only fare to complete your holiday, or desire a perfect package, keep on reading...!



Corfu 26th Sep Gatwick £89*
Preveza 27th Sep Gatwick £169*
Larnaca Self Catering £235


Fares quoted are one way and include taxes and charges. *Based on return fares
Conditions and restrictions may apply - see website for details.

http://flights.monarch.co.uk/cnt/offers/index.asp
 
zeppelin":3it0ond9 said:
@IATA πλιζ για την skyeurope μιλάμε αλλού. ο χαμηλός ναύλος δε σημαίνει ζημιά ούτε ο ψηλός κέρδη.


Οι εκπτώσεις της easyJet έχουν ξεκινήσει!

Έως 25% έκπτωση σε όλες τις πτήσεις σε κάθε διαδρομή από 1η Οκτωβρίου έως 16η Δεκεμβρίου 09.

Οι εκπτώσεις τελειώνουν τα μεσάνυχτα της 8ης Σεπτεμβρίου. έχει κ για ξενοδοχεία κ αμάξι http://www.easyjet.com/el/kavie/sale_no ... ember.html

η εκπτωση που υπολογιζεται?γιατι εμενα ιδια τιμη με βγαζει σε σχεση με αυτην που εβρισκα πριν μια βδομαδα.
ευχαριστω
 
αν είσαι στο διάστημα που λέει κ σου κάνει αυτό τότε απάτη!
 
εφτασα ενα βημα πριν να κλεισω τα εισιτηρια.και μου βγαζει τελικη τιμη.
η οποια ειναι ιδια με αυτην που εβρισκα πριν 1 βδομαδα.
οταν μου λεει δωσε τα ονοματα για να κλεισεις τα εισιτηρια ειναι η τιμη που θα πληρωσω,εγω διαπιστωσα εκπτωση.
μηπως πρεπει να κανω κατι διαφορετικο?
 
σου βγάζει η όχι την τιμή με την έκπτωση; δεν έχω καταλάβει σόρρυ
 
οχι δε μου βγαζει τιμη με εκπτωση,σε αντιθεση με τα ξενοδοχεια που εχει τη προηγουμενη τιμη και μετα αυτη με την εκπτωση. περιμενω απαντηση στο mail που τους εστειλα

μηπως επειδη αποτελει ηδη η τιμη αυτη μερος προσφορας,γι αυτο δεν την βαζουν εκπτωση
 
προσφορα της Aegean

Ρώμη, Μιλάνο με 69 EUR & Παρίσι με 79 EUR. Κρατήσεις μέχρι 15 Σεπτεμβρίου.

Η προσφορά αφορά σε πτήσεις από/προς Αθήνα για Ρώμη, Μιλάνο και Παρίσι. Ισχύει για κρατήσεις έως 15/09/2009 και για πτήσεις από 15/10/2009 έως 17/12/2009. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τη χρέωση συναλλαγής 10€ ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Δεν επιτρέπονται αλλαγές στο εισιτήριο, ενώ σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου. Οι πτήσεις στο Παρίσι πραγματοποιούνται προς το αεροδρόμιο Charles de Gaulle, στο Μιλάνο στο αεροδρόμιο Malpensa και στη Ρώμη στο αεροδρόμιο Fiumicino.
 
Top