Προσληψεις ιπταμενων συνοδων

  • Thread starter mima
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Δημητρη, και στην Α3 , που δε παιρνουν αγορια, ωω! εκ θαυματος, πηρανε καποια.

Μα πως , θα πει καποιος κακοπροαιρετος. Αφου με διοικητικη εντολη δε γινονται προσληψεις για αρρενες.
:oops: :mrgreen:
 
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ. Έχω διαβάσει τις συζητήσεις σας και πήρα κάποιες πληροφορίες. Αλλά θα ήθελα να μου απάντήσει όποιος-όποια γνωρίζει στο εξης: η αιγαίου ζητάει αεροσυνοδούς και είδα οτι λεει επισύναψη φωτογραφίων, δηλαδή πόσες πρέπει να στείλουμε και πως πρέπει να είναι η φωτογραφία; ολόσωμη ή τύπου ταυτότητας; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Καλησπερα ! Καλεσαν καμια αλλη κοπελα για Ροδο απο Αιγαιου? Με καλεσαν σημερα το μεσημερι !!
 
καλησπερα!! ειχα διαβασει ενα αρθρο που εγραφε οτι καλουν για συνεντευξεις μονο κατοικους ροδου! ισχυει κατι τετοιο ??? εσυ εισαι κατοικος ροδου ??
 
annia_21":vr8nv2et said:
Καλησπερα ! Καλεσαν καμια αλλη κοπελα για Ροδο απο Αιγαιου? Με καλεσαν σημερα το μεσημερι !!

Και μενα με κάλεσαν σήμερα το μεσημερί.. Annia απο Ρόδο είσαι;
 
katehuhu":122zxqum said:
καλησπερα!! ειχα διαβασει ενα αρθρο που εγραφε οτι καλουν για συνεντευξεις μονο κατοικους ροδου! ισχυει κατι τετοιο ??? εσυ εισαι κατοικος ροδου ??
Εγώ δεν είμαι απο Ρόδο και μου ζήτησαν να κατέβω για συνέντευξη 8 Μαρτίου..
 
lifesky":1ipptnko said:
Καλησπέρα σας! Είμαι καινούργια στο φόρουμ. Έχω διαβάσει τις συζητήσεις σας και πήρα κάποιες πληροφορίες. Αλλά θα ήθελα να μου απάντήσει όποιος-όποια γνωρίζει στο εξης: η αιγαίου ζητάει αεροσυνοδούς και είδα οτι λεει επισύναψη φωτογραφίων, δηλαδή πόσες πρέπει να στείλουμε και πως πρέπει να είναι η φωτογραφία; ολόσωμη ή τύπου ταυτότητας; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Εγώ μία είχα στο βιογραφικο μου απο την μέση και πάνω και με κάλεσαν..Τώρα τι να σου πω.. Βάλε όσες θεωρείς αρκετές
 
Καλησπέρα και από μένα, έχουν καλέσει μήπως καμιά κοπέλα από Κέρκυρα;
 
Προφανώς τώρα θα κοιτάνε για Ρόδο... Μήπως όμως καλέσανε καμία για Κέρκυρα ή Ηράκλειο????
 
βεβαια ετσι οπως εχουνε γινει τα πραγματα δεν ειμαστε για να διαλεγουμε και πολλα πολλα αλλα ποια θα θεωρουσατε καλυτερη βαση για ενα ατομο απο θεσσαλονικη?/ Κερκυρα που ειναι σχετικα κοντα ή Ηράκλειο?!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top