Προσληψεις ιπταμενων συνοδων

  • Thread starter mima
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Mima φαντάζομαι μάλλον Κέρκυρα, για το λόγο που είπες, επειδή είναι πιο κοντά!
Ξέρετε αν μπορούμε να κάνουμε την αίτηση και για τα τρία ή αν θα πρέπει να επιλέξουμε ένα και να στείλουμε σε αυτό;
 
καλο θα ηταν ενα αλλα ειναι εως αυριο οι αιτησεις...
 
Οι αιτήσεις είναι ως αύριο,αλλά έχουν ήδη κατεβάσει την προκύρηξη σήμερα που το τσέκαρα.
 
zoeth":q8t1j7nu said:
Καλησπέρα και από μένα, έχουν καλέσει μήπως καμιά κοπέλα από Κέρκυρα;
zoeth καλησπέρα κι εγώ απο κέρκυρα είμαι αλλα ακόμα δεν με έχουν καλέσει για συνέντεξη.
 
Καλησπέρα! έχουμε κάποιο νέο από ατομα για Κέρκυρα ή Ηράκλειο?!
 
καλησπέρα..εμένα δεν με έχουν κάλεσει πάντως ακόμη..και έστειλα το βιογραφικό μου στις 28 Φεβρουαρίου..για κέρκυρα. Εχω αρχίσει να χάνω τις ελπίδες μου..:((
 
Καλησπέρα παιδιά...Τόσο καιρό διαβάζω τα σχόλιά σας αλλά ποτέ δεν έγραψα κάτι εγώ...Τώρα λοιπόν ενδιαφέρομαι για κάτι και θα ήθελα να σας ρωτήσω..Πριν από 2 εβδομάδες πέρασα από συνέντευξη στην Olympic air την ίδια μέρα πέρασε και μία φίλη μου.Μας είπαν ότι σε ένα μήνα θα έχουμε απάντηση για το αν περάσαμε στη δεύτερη φάση με τα ψυχομετρικά, αν όχι να μην περιμένουμε.Τη φίλη μου την πήραν μετά από μιάμιση εβδομάδα για να πάει για τα ψυχομετρικά εμένα δε με κάλεσαν ακόμα.Το θέμα είναι ότι έχω 2 χρόνια προϋπηρεσίας και έμαθα ότι στην ολυμπιακή δε θέλουν να έχεις.Τι ξέρετε γι αυτό;Ευχαριστώ!
 
καλησπέρα κι απο μένα!
κι εγώ έχω κάνει αίτηση για το ηράκλειο. Ξέρει κανείς εαν έχει ξεκινήσει η διαδικασία αξιολόγησης?
Όποιος γνωρίζει περισσότερα ας μας διαφωτίσει..
Καλή επιτυχία σε όλους!
:)
 
κορίτσια καλησπέρα και από μένα !!
καλή επιτυχία σε όλες εύχομαι ! :great:
κι εγώ έχω κάνει αίτηση για ηράκλειο και δεν έχω ειδοποιηθεί ακόμα ..
δεν είμαι απ'τις τυχερές ή απλά δεν έχουν αρχίσει να καλούν υποψήφιες για ηράκλειο :?:
γιατί παραπανω διάβασα ότι έχουν καλέσει κοπέλες για συνέντευξη πριν καν λήξει η διορία
των αιτήσεων !! :? πως γίνετε αυτό ??? αν γνωρίζει κάποιος-α ας μας ενημερώσει για να μην τρέφουμε άδικα ελπίδες !
ευχαριστώ εκ των προτέρων :p
 
Merry,

έχοντας περάσει απο την ΟΑ θα σου πρότεινα να τους κάνεις ενα τηλέφωνο ώστε να τους ρωτήσεις αν έκλεισαν οι προσλήψεις. Ισχύει αυτό που λες οτι δεν θέλουν άτομα με προϋπηρεσία ώστε να τους κάνουν οτι θέλουν για να στο πω ευγενικά. Ξέρω για κοπέλα που πέρασε απο συνέντευξη και οταν γνωστός της ρωτησε γιατι δεν την πέρασαν η απάντηση ήταν ''γιατι ξέρει πολλά''. οποτε βγάλε τα συμπεράσματα σου. :wall: έκανες αίτηση για Αθήνα?? Καλή επιτυχία σου εύχομαι..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top