Προσλήψεις Ιπτάμενων Συνοδών

Ισως επειδή δέν έχετε ως βάση την Αθήνα. Συγκεκριμένα σήμερα περασαν απο συνέντευξη τουλάχιστον 2 γκρούπ και την ερχόμενη Δευτέρα είναι επίσης προγραματισμένες συνεντεύξεις
 
γενικα μου ειπαν οτι δεν αρχισαν
 
Re: Προσλήψεις πληρώματος καμπίνας στη British Airways

flyaway_sky":2dbfvmv7 said:
Η British έχει ξεκινήσει το recruitment σε 2 βάσεις. Η θέση στο Gatwick είναι 7μηνη ενώ για το Heathrow στο στόλο της Mixed fleet είναι αορίστου. Για όποιον/όποια ενδιαφέρεται είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να εργαστεί ως πλήρωμα χωρίς να παίζουν βίσματα ή γνωστοι γνωστών. Μπορείτε να κάνετε την αίτηση σας απο εδώ
http://www.britishairways.com/careers/v ... sunit=4225 . Μπορείτε να κάνετε όμως αίτηση μόνο για μια απο τις 2 θέσεις καθώς αν η απάντηση είναι αρνητική στη μία αυτόματα ακυρώνεται και η άλλη. Είναι πολιτική της εταιρίας. Επίσης recruitment έχει ξεκινήσει και η θυγατρική της Ba cityflyer, όπου μπορείτε να στείλετε το βιογραφικο σας απο εδώ
http://www.bacityflyerjobs.com/template ... 4153314D55. Στη cityflyer μπορείτε να στείλετε άσχετα απο το αν έχετε θετική ή αρνητική απάντηση απο τη BA καθώς ως θυγατρική δεν ισχύει η παραπάνω πολιτική. Καλη επιτυχία σε όσους/όσες το προσπαθήσουν :great:
δεν λεω οτι τα βγαζεις απ το μυαλο σου αλλα λες οτι η εταιρια ειπε ψεμματα.αυτο ηθελα να μαθω
 
Το ότι δε σε καλέσανε για συνέντευξη δεν έχει να κάνει με μένα. Δε μπορώ να ξέρω εγώ τους λόγους για τους οποίους δεν έγινε αυτό αμέσως, ίσως αργότερα.
Εν τω μεταξύ ψάχνω ακόμη να βρώ πότε ανέβασα Post στο οποίο να υποστηρίζω πως η εταιρία έχει πει ψέματα :wall: :wall:
Η' τα ματάκια μου φταίνε η'....
Ίσως ο γιατρός του forum θα πρέπει ν αρχίσει να πιάνει δουλειά εδω μέσα σιγά σιγά :thx:
 
οτι πεις κοπελια!! εσυ κανεις την πλακα σου εδω!!!
 
Κάτι τέτοιες συμπεριφορές απο επίδοξες wannabes είναι που τις παίρνει παραμάζωμα όλες. Αναρωτιόσασταν για κάτι και επειδή το γνωρίζω το απάντησα και επειδή αυτό δεν άρεσε ( που δεν καταλαβαίνω το λόγο) θα τ'ακούσω κιόλας!! :wall:
Εντελώς φιλικά θα σου το πώ, επειδή έχω ασχοληθέι με το επάγγελμα, άν πραγματικά θέλεις να το ακολουθήσεις η υπομονή είναι μεγάλη αρετή και τέτοιες συμπεριφορές δείχνουν άλλα πράγματα και σε βγάζουν εκτός. Αν έχεις τόση αγωνία και δε σου καλοκάθεται κάτι απο όσα σου λένε επικοινώνησε πάλι μαζί τους.
Και επειδή το να κάθομαι και να απολογούμαι στον καθένα δεν έχει να κάνει με τον τίτλο του topic, δε το συνεχίζω
 
καλησπερα!!
εγω σημερα πηγα στην συνεντευξη στην aegean!!
ευκολα ηταν αυτα που ρωταγαν!!!
 
Τι ρωτούσαν;
 
απλα πραγματα μας ρωτησαν
το γιατι θελουμε να δουλέψουμε σαν ιπταμενες συνοδοι
πραγματα για μας κτλ!
γενικα ειναι πολυ απλα δεν εχεις να φοβασαι κατι!!
ειναι πολυ χαλαρα!!
 
Top