Προσλήψεις Ιπτάμενων Συνοδών

Καλησπέρα κορίτσια,
κι εγώ πέρασα συνέντευξη 19/4 και με ειδοποίησαν... σήμερα για την εκπαίδευση της Τρίτης.
Πιστεύω υπάρχει ελπίδα ακόμη για όσες δεν ειδοποιήθηκαν.
 
κοριτσια καληησπερα..ειδοποιηθηκε καμμια σασ σημερα???
 
καλημερα και χρονια πολλα σε ολους!!γνωριζει καποια κοπελα που την καλεσαν την ωρα που ειπαν για εκπαιδευση και το μερος?
 
Με την Sky Express τι γίνεται; Η αγγελία υπάρχει, η διαδικασία κινείται όμως; προσλήψεις γίνονται ή πρόκειτε να γίνουν;
 
Καλησπέρα, θα ήθελα να μάθω την διαδικασία την οποία ακολουθεί κάποιος για να στείλει βιογραφικό στην aegean.
'Έχω συμπληρώσει την φόρμα στον ιστότοπο της εταιρίας αλλά δεν με έχουν καλέσει. Υπάρχει άλλος τρόπος, για παράδειγμα open day??
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 
Βhive η Aegean έκανε προσλήψεις πριν από λίγες εβδομάδες. Τηλεφώνησε καλύτερα στο τμήμα προσωπικού της εταιρίας και ρώτησε αν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάρουν ιπτάμενο προσωπικό φέτος και αν έχουν λάβει το βιογραφικό σου.
 
Καλησπερα! Γνωριζει κανεις αν η αιγαιου θα κανει και αλλες προσληψεις αυτη τη περιοδο? ευχαριστω !
 
Καλησπέρα σε ολους!
Γνωριζει κανεις μεχρι ποια ηλικια προσλαμβανουν αεροσυνοδους οι ελληνικες εταιριες?? Για παραδειγμα σημερα εκλεισα τα 28.θεωρουμαι μεγαλη?!

Και κατι τελευταιο. Οι προσληψεις ποιο μηνα γινονται? Ειχα την εντυοωσει πως γινονται καλοκαιρι αλλα μαλλον ξεκινουν πιο μπροστα ετσι??
Επισης δεν εχω δει να κανει προσληψεις η ΟΑ.
Σας ευχαριστω
 
Καλησπέρα.
Με πήραν τηλέφωνο πριν απο ένα μήνα απο την Aegean για επιπλέον πληροφοριες πανω στο βιογραφικό μου (ύψος,κιλά) αλλά δε με έχουν ξανακαλέσει απο τότε...στο τηλέφωνο απο το οποίο με είχαν καλέσει τηλεφώνησα και δεν απάντησαν. Δεν ξέρω τι σημαίνει αλλά μάλλον δεν είναι θετικό, δυστυχώς για εμένα που χάρηκα στην αρχή..
 
Top