Προσλήψεις στην Hermes Airlines

καλημερα!!! καινουργια και εγω!!! περασα την τριτη απο συνεντευξη και μου ειπαν πως θα με ενημερωσουν εντος των ημερων ειτε για θετικο αποτελεσμα ειτε για αρνητικο... εχει ενημερωθει καμια κοπελα απο την εταιρια που περασε απο συνεντευξη την τριτη οπως εγω ?? ειμαι πολυ αγχωμενη... επισης ισχυει οτι σε ενημερωνουν ακομα και αν το αποτελεσμα ειναι αρνητικο ??? ρωταω για να μη περιμενω αδικα.... :? :? :?
 
Re: Hermes Airlines

Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής: 1oν. Αν απο εσάς που παρακολούθητε τη συζήτηση κ έχετε περάσει απο συνέντευξη,αν μιλάτε γαλλικά κ αν τελικα είναι απαραίτητο κριτήριο πρόσληψης.
2ον. Αν κάποιος απο εσάς γνωρίζει εκ των έσω, αν τα αεροπλάνα που προκειται να παραλάβει η εταιρεία, θα χρησιμοποιηθούν προκειμένου να καλύψουν πτήσεις για λογαριασμό της air Mediterrane. H εάν χρησιμοποιηθούν απο την ίδια την hermes ανοίγοντας βάσεις σε πόλεις της ελλάδας η του εξωτερικού;
 
Re: Hermes Airlines

Καλησπέρα , kleopatra .
Εγώ πέρασα συνέντευξη το Νοέμβριο από την εταιρία , η οποία αρχικά ζητούσε γαλλικά, αλλά δεν ξέρω για ποιους λόγους μετά πήρε και κόσμο που δεν ήξερε , λέγοντας ότι είναι απλά προσόν . Μάλιστα εγώ δε μιλάω , ωστόσο έγινα δεκτή . Απ' ό, τι άκουσα όμως τώρα πάλι το ζητάει ως απαραίτητη προϋπόθεση . Οπότε πραγματικά δεν ξέρω !!
Για το δεύτερο που ρωτάς, στη συνέντευξη είχα ρωτήσει για το αν η εταιρία θα έχει βάση κάποια στιγμή στην Ελλάδα και μου απάντησαν ότι , προς το παρόν τουλάχιστον, δεν υπάρχει κάτι στα πλάνα εκτός από τη Γαλλία ...
 
Re: Hermes Airlines

docORL":2nzsgdrf said:
ΠΛΗΡΩΜΗ?
Καλα, οταν ειδα ποιος ειναι υπευθυνος......καταλαβα οτι το φεσι θα φτασει μεχρι τον αστραγαλο....!
Μου θυμισε παλιες ῾῾δοξασμενες῾῾εποχες, το ατομο αυτο....οταν επεσε φεσι τρομερο, στην τοτε εταιρια, και μεινανε κυριολεκτικα στον δρομο
οι εργαζομενοι.
Εκτος των αλλων, ανοιξαν πολεμο με την Γαλλικη Ενωση Χειριστων, με οτι αυτο προβλεπει στο αμεσο μελλον.
:wall:
Πληρώνονται κανονικά.
 
Re: Hermes Airlines

eagle1":3uwvx59s said:
Αυτά τα νέα και ας ελπίσουμε ότι τουλάχιστον αυτή η εταιρεία θα πάει καλά ...

Πραγματικα αναρωτιεμαι γιατι θα πρεπει ως υπαλληλοι που δουλευουμε στον αεροπορικο χωρο και παντου μας φερονται ως δουλους, να ευχομαστε να παει καλα μια εταιρεια η οποια εχει συσταθει με μοναδικο σκοπο να πολεμησει τους γαλλους συναδελφους μας και η οποια ηρθε στη χωρα μας γιατι απο ολες της Ε.Ε. ειμαστε η νουμερο 1 στη διαφθορα. Ακομα και ο σκοπος να αγιαζε τα μεσα, εδω τοσο ο σκοπος οσο και τα μεσα ειναι τερατωδη. Τι να πω η πλυση εγκεφαλου πια μας εκανε να συμπασχουμε με τους καπιταλιστες ... :wall: :wall: :wall:
 
Re: Hermes Airlines

Γεια σας! Μπορεί να μου πει κάποιος που θα βρω το μέιλ της hermes για να στείλω το βιογραφικό μου; Ευχαριστώ πολύ!!!!
 
Γεια σας. Πέρασα από συνέντευξη από αυτή την εταιρεία και μου είπαν πως θα με ειδοποιήσουν. Μου είπαν πως η πρόσληψη εξαρτάται κυρίως απ' το να είσαι διαθέσιμος χωρίς υποχρεώσεις και τους είπα να μη λάβουν υπόψιν τους ότι είμαι φοιτήτρια. Υπάρχει κάποιος που να πέρασε από συνέντευξη να μας πει σε πόσες μέρες τον ειδοποίησαν κ πώς είναι γενικά τα πράγματα στην εκπαίδευση και στη δουλειά; Ευχαριστώ
 
γεια σου bonnieparker εγω περασα απο interview πριν 3 εβδομαδες και με καλεσαν σημερα, μου ειπαν οτι ξεκιναω εκπαιδευση τη δευτερα..
 
Τι ακριβώς σου είπαν; πως έχει το πρόγραμμα;Iσχύει ακόμα το 20 μέρες έξω,δέκα Ελλάδα;
 
Top