Προσλήψεις στην Hermes Airlines

Τελικα που στελνουν βιο? που ειναι προκηριγμενες οι θεσεις?
 
Re: Hermes Airlines

Hills":b22cfup6 said:
Καλως σας βρισκω ως καινουριο μελος.
Αυτην την στιγμη παντως κυκλοφορει στην εταιρια ενα mail απο συνοδούς που τους χρωστάνε εως και 3-4 μήνες
και οι οποιοι λενε αρνουνται να ανεβουν στ αεροπλανα εαν δεν πληρωθουν και εχουν ξεμεινει στην Γαλλια.
Δεν γνωριζω εαν προκειται μονο για τα πτητικα η και τον μισθο???
Γνωριζει κανεις περισσοτερα..
Ρωταω ως υποψηφιος για να στειλω βιογραφικο για τα νεα group και ως φιλικο προσωπο ατομου
που εργαζεται εκει.

Μισθούς δε χρωστάνε στα πληρώματα καμπίνας ,κάποιες αποζημιώσεις εκτός έδρας μόνο.
Στους χειριστές όμως,έχουν καθυστερήσει την πληρωμή κατά 15 μέρες.
 
bonnieparker":2f5to0xj said:
Γεια σας. Πέρασα από συνέντευξη από αυτή την εταιρεία και μου είπαν πως θα με ειδοποιήσουν. Μου είπαν πως η πρόσληψη εξαρτάται κυρίως απ' το να είσαι διαθέσιμος χωρίς υποχρεώσεις και τους είπα να μη λάβουν υπόψιν τους ότι είμαι φοιτήτρια. Υπάρχει κάποιος που να πέρασε από συνέντευξη να μας πει σε πόσες μέρες τον ειδοποίησαν κ πώς είναι γενικά τα πράγματα στην εκπαίδευση και στη δουλειά; Ευχαριστώ
Στη συνέντευξη τι σε ρώτησαν;σου μίλησαν γαλλικά;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Σε αυτή την εταιρία τελικα ποια είναι τα κριτήρια προσληψης, τη στιγμή που κάνουν μόνο ενημέρωση κ δε ρωτάνε τίποτα τους υποψήφιους στη συνέντευξη;;;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Ξερει καμια τι ρωτανε στις συνεντευξεις???σε ρωτανε και στα γαλλικα???

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Re: Hermes Airlines

eagle1":2w1vui80 said:
Hills":2w1vui80 said:
Καλως σας βρισκω ως καινουριο μελος.
Αυτην την στιγμη παντως κυκλοφορει στην εταιρια ενα mail απο συνοδούς που τους χρωστάνε εως και 3-4 μήνες
και οι οποιοι λενε αρνουνται να ανεβουν στ αεροπλανα εαν δεν πληρωθουν και εχουν ξεμεινει στην Γαλλια.
Δεν γνωριζω εαν προκειται μονο για τα πτητικα η και τον μισθο???
Γνωριζει κανεις περισσοτερα..
Ρωταω ως υποψηφιος για να στειλω βιογραφικο για τα νεα group και ως φιλικο προσωπο ατομου
που εργαζεται εκει.

Μισθούς δε χρωστάνε στα πληρώματα καμπίνας ,κάποιες αποζημιώσεις εκτός έδρας μόνο.
Στους χειριστές όμως,έχουν καθυστερήσει την πληρωμή κατά 15 μέρες.

Kαι οι αποζημιωσεις εκτος εδρας λεφτα ειναι και μαλιστα πολλες φορες περισσοτερα απο τον μισθο. Η Γαλλια ειναι πανακριβη οποταν οταν δεν παιρνεις τις
αποζημιωσεις σου δεν την βγαζεις με τιποτα. Τα συστηματα βιγκινγ εχουν και εδω βλεπω......
 
Re: Hermes Airlines

Mόλις ενημερώθηκα ότι απολύθηκαν μέλη πληρώματος επειδή αρνήθηκαν να ανέβουν στο αεροπλάνο,λόγω μη καταβολής των δεδουλεμένων τους.
 
Re: Hermes Airlines

Δυστυχως και εγω εμαθα για τις καθυστερησεις των χρηματων στα πληρωματα. στα επιπλεον στραβα της εταιρειας ειναι και το μπλεξιμο με τις κρατησεις των ξενοδοχειων που μενουν τα πληρωματα. αναγκαζονται να παιρνουν οι ιδιοι απο τα κινητα τους και να κανουν κρατησεις γιατι η εταιρεια δυστυχως τα κανει θαλασσα στο θεμα αυτο.αποζημιωσεις δεν εχουν καταβληθει καθολου και αναγκαζονται απο τα λιγοστα που παιρνουν να πληρωνουν ταξι για τις μετακινησεις απο και προς αεροδρομια.
 
Re: Hermes Airlines

Γνωρίζεται μήπως εάν είναι αεροσυνοδοί η χειριστες που απολύθηκαν?
 
Re: Hermes Airlines

Αέροσυνοδοι. Δεν έχω ακούσει κάτι για τις αμοιβές των χειριστών. Ως συνήθως χαίρουν καλύτερης αντιμετώπισης μιας κ δεν είναι αναλωσιμοι όπως τα cabin crew members....

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Top