Συμφωνία Aegean με μεγάλη ξένη αεροπορική εταιρία

Νομίζω ότι είναι η πιο λάθος χρονική περίοδο για κάτι τέτοιο έτσι όπως έχει ξεσηκωθεί ο κόσμος, πουλάτε την Ελλάδα στους Γερμανούς μας απειλεί η Τουρκία και αν κρίνω από μηνύματα στην Α3 του στυλ πετάμε μαζί σας γιατί είστε Ελληνική εταιρία άντε να τους πει ότι την αγόρασε η Γερμανίδα ή η Χανουμ Μπουρέκ! Αν μπορέσουν να το σπρώξουν πίσω καλύτερα θα είναι έστω μέχρι να περάσει η καταιγίδα, μόνο ταμπού δεν θα σπάσει! Άποψη μου. :|
 
Αν τα ταμεία της είναι άδεια, σίγουρα θα προτιμήσει να προχωρήσει με τη συμφωνία παρά να περάσει στο παρελθόν. Η εθνική υπερηφάνεια μας έλειπε...
 
Ανέκαθεν μας έλειπε είτε καλός είτε κακός! :( Όπως και να έχει μόνο να περιμένουμε μπορούμε!
 
Που θες να καταλήξεις? :?
 
Μήπως αυτή η μεγάλη εταιρία είναι ο Παναθηναικός?Γιατι ο Θοδωρής Βασιλάκης αποφάσισε να ''επενδύσει'' 500 000 ευρώ στην συγκεκριμένη ομάδα,και το εκπληκτικό '''.. μετά τις παροτρύνσεις των Ανδρέα Βγενόπουλου!! και Γιάννη Αλαφούζου.

http://prasinanea.gr/football/Dioikitik ... 695052.ece

Τα σχόλια δικά σας.
 
Συγγνώμη που δεν είμαι ακριβώς στο θέμα αλλά δεν έβρισκα που αλλού να το βάλω:

post στο blog του Μανώλη Σταυρουλάκη στις 16/3:
Manolis Stavroulakis ‏ @StavroulakisM
Πολύ συντομα (μα παρα πολύ) μια από τις δυο αεροπορικες εταιριες της χωρας θα "χαιρετησει" λογω μεγαλων ζημιων.προσοχη στις προ-κρατησεις

post στο blog του Μανώλη Σταυρουλάκη στις 19/3:
Manolis Stavroulakis ‏ @StavroulakisM
για να ξέρετε: πάνω από 100% διασταυρωμένο: η Olympic δεν θα είναι στις αεροπορικές που θα μας "αποχαιρετήσουν".

καταλαβαίνει κανείς τι γίνεται?
 
Μπορεί να είναι και ράδιο αρβύλα έτσι για να έχουμε με κάτι να ασχολούμαστε!! :shock:

Μπορούμε να έχουμε τον σύνδεσμο να διαβάσουμε και εμείς?
 
Ποιός είναι ο Manolis Stavroulakis ; Και γιατί δεν γράφει κατευθείαν Α3 αλλά το παίζει δύσκολος;
 
Top