Συνέντευξη στην Aegean

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Τηλεφώνησες στην εταιρεία;
 
ναι καλεσαν ηδη για ηρακλειο για συνεντευξεις
 
Παρακαλώ, εύχομαι πραγματικά καλή επιτυχία σε όλες-ους τους υποψηφίους, αντιλαμβάνομαι πλήρως το αίσθημα της αναμονής και αργότερα του αποτελέσματος. Εγώ θα ήθελα με την σειρά μου να συμβουλεύσω οποιονδήποτε δεν τα καταφέρει με την Αιγαίου, να κυνηγήσει τα όνειρα/φιλοδοξίες του/της και να μην σταματήσει!!!
 
Στο θέμα "Προσλήψεις ιπταμένων συνοδών" ρωτάνε για το Ηράκλειο!

Δες και στο "Απορίες σχετικά με το επάγγελμα..." ! ! !
 
Καλησπέρα, έχω αποστείλει και εγώ cv για Α3 για την θερινή σεζόν στις 29 του μηνός δηλαδή την τελευταία ημέρα.Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει πότε σε ειδοποιούν και που? στο τηλ που δηλώνεις ή στο email και επίσης αν παίρνεις απάντηση και αν είναι αρνητικό. Ευχαριστώ
 
Καλησπερα! Υπαρχει καμια κοπελα απο Ροδο που περασε απο συνεντευξη και την ειδοποιησαν οτι περασε ?
 
Εσένα τι σε νοιάζει;;
Αν είσαι καλή θα σε πάρουνε, αν δεν είσαι δεν πειράζει.
Με το να ρωτάς το μόνο που κάνεις είναι να αγχώνεις τους υπόλοιπους.
 
Με νοιαζει και ενδιαφερομαι..
Αμα εσυ εχεις προβλημα και αγχωνεσαι μη διαβαζεις τα σχολια...
τωρα για τα υπολοιπα ατομα..
δεν νομιζω οτι καποιος σε εβαλε για δικηγορο του....
 
Όσο εσύ θα γίνεις αεροσυνοδός τόσο θα γίνω εγώ δικηγόρος.
Απλά εκφράζω την άποψη μου.
Το άγχος δίχνει ότι και εγώ ενδιαφέρομαι και νοιάζομαι για την επαγγελματική αποκατάσταση των συνανθρώπων μου.

Συμουλή.
Ό,τι έγινε, έγινε. Μην σκας.
Αν το καλοσκεφτείς όσο πιο πολλούς ενημερώσουν και εσύ δεν είσαι μέσα σε αυτούς τότε δεν έχεις και πολλές πιθανότητες να σε πάρουν.(θα έχουν καλύψει τις θέσεις με άλλους)
Όπως λένε πολλοί<<η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια>>.
 
Εχεις δικιο.. Ο καθενας μπορει να εκφραζει την αποψη του εγω δεν εχω το δικαιωμα να σου απαγορεψω κατι...
Εχω ξανα δουλεψει στην δουλεια αυτη και ξερω τι παιζει..
Τελος παντων.. Εαν και εσυ εισαι μια απο τις κοπελες που περιμενουν απαντηση.. καλη επιτυχια και συγγνωμη για το αγχος ή οτιδηποτε αλλο σου προκαλεσα..
Απλα ενα foroum ειναι και παραθετει ο καθενας τις απορειες του..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top