Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

• Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας

angie89

Low-Cost-Class-Member
fotinivs καλή επιτυχία!!!

άρα για να έχουν ακόμα συνεντεύξεις σε εμάς που είπαν μέχρι τέλος του μήνα να μην απογοητευόμαστε από τώρα, λογικά θα μας ειδοποιήσουν όταν τελειώσουν με όλες.

Elina991

Νέο μέλος (Tourist)
Καλησπερα. Εχω στειλει το βιογραφικο μου στην Αegean για την θεση της αεροσυνοδου με βαση το Ηρακλειο Κρητης. Ξερει καποιος αν εχουν αρχισει να καλουν για συνεντευξεις εδω? Υπαρχει καποια κοπελα που να την εχουν ειδοποιησει??

philippaa

Νέο μέλος (Tourist)
Καλησπέρα σας! Εχω στείλει και γω βιογραφικό με έδρα αθηνα προς το τελος της προθεσμίας. Δεν εχω ειδοποιηθεί ακομη για συνέντευξη. Ξέρετε αν έχουν τελειωσει οι συνεντεύξεις ; Ευχαριστω!

cloud

Νέο μέλος (Tourist)
Υπαρχει καποιος που να εχει παρει απαντηση απο θεσσαλονικη;

sophie

Low-Cost-Class-Member
Οι συνεντεύξεις γινονται ακόμα όπως έγραψε η κοπελα παραπανω την πήραν τηλ να παει σήμερα για συνέντευξη.

Jutta

Low-Cost-Class-Member
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AEE
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGTS
εγώ απάντηση από Θεσ/νίκη δεν πήρα...

dimitroulla

Low-Cost-Class-Member
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AEG
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
PFOS
Καλό απόγευμα σε όλους!
fotinivs σήμερα το πρωί πήγες για interview σωστά? Ήθελα να σε ρωτήσω, τρία άτομα σου έκαναν τη συνέντευξη? Μία μελαχρινή ψηλή κοπέλα, μια ξανθιά και ένας κύριος? Και τι σας ρώτησαν ακριβώς? Σας είπαν τέλος του μήνα θα λάβετε απάντηση?

angie89

Low-Cost-Class-Member
εγώ πάντως που πήγα στη συνέντευξη 7 Γενάρη, ήταν αυτοί που ανέφερες αλλά ο άντρας σε εμάς ήταν γυναίκα, λίγο πιο μεγάλη σε ηλικία, η οποία δε μιλούσε καθόλου.
και σε εμάς τέλος του μήνα είπαν, απλά και εγώ θέλω να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα από αυτές που πήγαν νωρίτερα έχει λάβει απάντηση και τι της είπαν.
Ας μας απαντήσει κάποια σας παρακαλώ.

rozarita

Νέο μέλος (Tourist)
Γεια σας κοριτσια, εγω πηγα σημερα για συνεντευξη και μας ειπαν οτι αν η απαντηση ειναι θετικη θα μας εχουν απαντησει εως αυριο.

sophie

Low-Cost-Class-Member
Εως αυριο?? Εγω πηγα στις 5 του μηνος και μου ειπαν μεχρι τελος του μηνος και δεν πηρα απαντηση.