Τι σκεφτονται μερικοι screeners..

GP707":3mpr4ylg said:
Μη ξεχναμε και την ιστορία των φωτογραφιών στις οθόνες του ΑΙΑ, και σε ένα cd με φωτογραφίες της ΟΑ που είχε κυκλοφορήσει από άγνωστο σε όλο το αεροδρόμιο...
Ti istoria ? les kai s'emas please
 
Οπως ακριβώς το λέω! Ειχε κυκλοφορήσει χερι με χερι σε ολο το ΑΙΑ πριν 2 χρόνια ένα cd με φωτογραφιες της ΟΑ, από πηγες οπως airliners.net, planepictures.net, airliners.gr, φωτογραφικό αρχείο ΟΑ κλπ.
 
Χωρίς σχόλια:

:arrow: klik
 
Μαργαριταρια


1.
2.
3.
 
Ποιο ακριβώς είναι το ενδιαφέρον στη παρακάτω φωτογραφία?? :?

http://www.airliners.net/open.file/1268734/M/

Έχω καλύτερες νυχτερινές φωτογραφίες πάνω απο τη Θεσσαλονίκη...
 
Florian Trojer - AirTeamImages
Αν αρχίσουν να κάνουν reject και απο τους "δικούς τους", την έβαψε το site. Ειδικά τώρα που προβλέπεται να γίνει και πιο "εμπορικό", τους χρειάζεται αυτούς να τους έχει απο κοντά :evil: :evil:
 
Μαργαριταρια


1.
2.
3.

Μου απέρριψαν φωτό της GABON AIRLINES με τη δικαιολογία ότι το αεροπλάνο ήταν μακρυά και δεν ήταν και πολύ level η φωτογραφία (απόκλιση 0.5 μοίρες από το οριζόντιο επίπεδο). Παρεπιπτόνρως η εταιρία δεν υπήρχε στην database τους και παρακαλώ δείτε την στο trip report μου (SKG-YUL) ή στην προσωπική μου φωτοθήκη. Αν αυτό είναι μακρυά και bad level τότε το αεροπλάνο της ΡΙΑ τι είναι.

Γι αυτό κύριοι. Album airliners.gr, σίγουρα πράγματα.
 
thanosp":t6ixizfm said:
Ποιο ακριβώς είναι το ενδιαφέρον στη παρακάτω φωτογραφία?? :?

http://www.airliners.net/open.file/1268734/M/

Έχω καλύτερες νυχτερινές φωτογραφίες πάνω απο τη Θεσσαλονίκη...

Δεν εχεις δικαιο ο ποιητης ειναι καταρχην κουλτουριαρης και θελει να δειξει τι βλεπει απο το παραθυρο οταν εχει παρει χαλασμενα ναρκωτικα..... :twisted:
 
ΟΚ. Βγαλτε κ εσεις νυχτερινη φωτο με 2-3 δευτερολεπτα εκθεση εν κινησει, με το foreground εντελως ακινητο, και ανεβαστε τις κ εσεις στο a.net... Τεχνικως, ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυσκολη φωτογραφια. Το εχω προσπαθησει κ εγω πολλες φορες, και πιστεψτε με, δεν ειναι καθολου ευκολο. Τωρα, το αποτελεσμα, δεν ειναι αναγκη να αρεσει σε ολους, αυτα ειναι υποκειμενικα. Αλλα, μην τα ισοπεδωνουμε και ολα πια! :)
 
Top