To oraiotero.....

Alex-LGSA

First-Class-Member
Εγγραφή
15/01/2004
Μηνύματα
549
Likes
102
Kalispera!!
synexizoume opws blepete tis seira mas me poio einai to agapimeno sas/oraiotero.... :D
Loipon,Poio einai to agapimeno sas pilotirio???



:thx: A330 kai MD11 :thx:
 
DE HAVILLAND DASH-8 & ATR
 
sweet post alex :)
to oreotero ine gia mena kai to pio evkolo....

to pio evkolo pilotirio pou eixa pote, itane avto tou 763...(Condor / D-ABUH itane to pedi mou )
 
prin tin spoudi mou, ekana tin praktiki mou os aircraftmechanic stin Lufthansa,
sto aerodromio tis Stuttgardis,
---
stin arxi imouna standard stin B737/757 fleet tis LH (1997/1998 - B732/B733/B735 - B752 Condor)
ala meta kai sta A319 kai sta monadiko 767-300ER ( Uniform Hotel pou erxotanai kathe pempti nonstop apo Mexico-Cancun, kai emene merikes ores gia check sti STR prin na ksekinisi dromologio STR-FRA-ANG (AnchorageAlaska - ax, avta ta 767...)

tis teleftes mou ebdomades sti LH, epitrepotan na "doulevo" standard me to UH, allagi kinitiras, check tou Cockpit ktlp...

idi pou ksekinouse i Condor dromologio/charter me DC-10-30 STR-HER-STR, kai ixa tin ifkiria, den ithela na alakso - itane san na arxisa mia "sxesi" me to UH...

traviksa kai para poles fotografies - to kalitero spotting ine, ama epitrepete na pas opou thelis...
 
Auta pou exoume arketa stin ellada
737-300/400
 
:thx: :thx: :thx: :thx:

dc-10 kai ksero psomi
 
Spartiatiko men,ANETOTATO de : Ilyushin-76!!! Eimai 1,87m kai ka8omoun me ta xeria sto yoke kai ta podia aplwmena sta pedals! Allo pragma! Gia na min pw gia ti 8esi tou natilou sto rygxos...ekei stin prosgeiwsi prepei na ta vlepeis ola!

ALX
 
Xerei kaneis ti diafora tha exei to A380 me ta FLTdecks twn ypolipwn Airbus series?
Tha exoun kai entelws kainouria organa??
 
Top