Welcome on Board! (πόσοι από εδώ, πόσοι από εκεί ?)

από που είσαστε ?

  • Ελλάδα

    Votes: 0 0,0%
  • Εξωτερικό

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Μερσι connie, τωρα ειμαστε 2 εδω μεσα με μια Ναταλια! ;)
 
ok, as simpliroso kai ego ta oikogeniaka mou me to paradigma tou eddhflyer: pantremenos apo ton Ioulio me mia germanida, ton Maio (ama pane ola kala) tha erthi to proto mas paidi.

@ stefo: koukla i Nataly stefo. as elpisoume kanena "atyhima": poly omorfa "spoterrakia" tha einai :great:
 
kalispera paidia! oreo topic ;)
ego gennithika stin pnemorfi kastoria, megalosa thesaloniki logo tis doyleias ton gonion an kai pigenoerxomoyna panta! sta 16 moy irtha Italia gia na telioso to likio kai na matho etsi kalitera ti glosa kai na spoydaso edo! tora eimai trito etos Pol. mixanikon sti L'aquila, einai mia pagomeni poli peripou 150km apo to fiumicino-rome.
 
Το επαναστατικό ποιόν μου σε 30 λέξεις:
Μέσα στην πρωτοτυπία και εγώ: Γεννήθηκα στην Αθήνα, μεγάλωσα και πήγα σχολείο στο Παλαιό Φάληρο, έζησα 4 χρόνια στην "εξωτική" Λευκωσία και προς το παρόν μένω στο Λαγονήσι και εργάζομαι στο Π. Φάληρο.
 
Εγω μενω στην Νεα Μακρη , και στην τελικη του 21R βλεπω ωραια approach πανω απο τον Ευβοικο
 
είμαι ο Απόστολος και ζώ "στο κέντρο του κόσμου". στους Δελφούς.
όχι, δεν είμαι κυβερνήτης σε 747 και ...όχι, η γυναίκα της ζωής μου δεν είναι γερμανίδα αλλά κατανοεί (μερικώς) τα πάθη μου
εάν σας βγάλει ποτέ ο δρόμος σας στα ιερά βουνά, καλέστε να χαζ'εψουμε overfly. :D
 
κατοικος ελλαδας και διαμονη στο Olympic Village (προς το παρων, μεχρι να φυγω για Κρακοβια)
 
Μy story..
Mε λενε Ανεστη γεννηθηκα στην Αθηνα εζησα εκει,μετα στη Καλαματα, μετα στη Θεσ/νικη, μετα στη Κορινθο, μετα στη Πατρα, και τωρα back to Κορινθος.... :rolleyes:
Επομενη σταση Oxford / UK. ;)
 
XOVRISMENOS GENIMENOS STHN AFRIKI (LIBIA) KAI TORA MENO ZOFRAFOY ATHENS :D :D :D
 
Top