Yπάλληλοι αεροδρομίου

Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

Το είχαμε συζητήσει και αλλού αλλά η κατηγορία ''Ιδιωτικοποίηση ΟΑ 2009'' έχει κλιδωθεί. Οι υπάλληλλοι αεροδρομίου της Olympic Handling φοράνε τις νέες στολές που είναι:
Μπλέ παντελόνι , άσπρο πουκάμισο και φουλάρι με τα λογότυπα της εταιρείας για τις γυναίκες και μπλεκ κουστούμια για τους άνδρες.
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

η swissport ζητάει υπαλλήλους διαφόρων ειδικοτήτων στα Χανία. δυστυχώς για μένα έχει ώς απαραίτητο προσόν την προυπηρεσία. Το γράφω εδώ μηπως κάποιος έχει καλύτερη τύχη.καλή επιτυχία! :)
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

Να κάνεις αίτηση αν το θες, γιατί παίρνουν και χωρίς προϋπηρεσία. Έκανα αίτηση στην Swissport πέρυσι το καλοκαίρι, χωρίς καμία εμπειρία, προϋπηρεσία και εντελώς άσχετα πτυχία και με πήραν. Το κυριότερο είναι να τα πας καλά στην εκπαίδευση και στη δοκιμαστική περίοδο (την πρώτη σύμβαση εννοω).
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

σευχαριστουμε πολυ elenikok

..

εταιρειες handling υπαρχουν 3 στην ελλαδα,η goldair, η olympic και η swissport.H aegean εξυπητευει μονο τα αεροπλανα της.Ενω οι αλλες τρεις και ξενες εταιρειες.Αφορα την εξυπηρετηση αεροπορικων εταιρειων στο εκαστοτε αεροδρομιο,απο ckeck-in εως marchal!

εκδοση εισιτηριων οχι,μονο οι αντιπροσωποι τους. :oops:
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

Αλήθεια που υπάρχουν αυτές οι αγγελίες?
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

Εγώ την αγγελλία την είδα σε τοπική εφημερίδα της Κω. :great:
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

Σε τοπική των χανιών πάντως δεν πήρε τίποτα το μάτι μου :D
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

την ειχε χτες στην τοπικη,τεσσερις μεγαλες παραγραφους για ολες τισ ειδικοτητες απο εργατες μεχρι διευθυντες. Σημερα πραγματικα κοιταξα κ εγω κ δεν υπηρχε αλλα εγραφε διορια μεχρι 15/9 για αιτησεις
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

καλημέρα!
H swissport έχει κ σήμερα την αγγέλια της για προσωπικό όλων των ειδηκοτήτων στην τοπική εφημερίδα.Ελπίζω να προλάβετε... Εγώ τάπα :p πάλι προυπηρεσία ζητάει :(
 
Re: υπάλληλοι αεροδρομίου

κατα την γνωμη μου δεν μετραει τοσο η προυπηρεσια.σιγουρα θα παρουν τα ατομα με προυπηρεσια πρωτα αλλα μετα θα παρουν και αλλους χωρις προυπηρεσια.εξαλλου δεν νομιζω να βρουν τοσους οσους θελουν ,στα Χανια τουλαχιστον.καντε τα χαρτια σας και δεν εχετε τιποτα να χασετε.
 
Top