Δρομολόγια Aegean

  • Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Απο SKG ξεκιναει απο 16/5 το Βερολίνο και την Μόσχα, στις 17/5 το Λονδίνο, στις 18/5 το Αμβούργο, στις 20/5 η Βαρσοβία, στις 25/5 η Νυρεμβέργη. Τον Ιούνιο, την 1η/6 ακολουθούν οι Βρυξέλλες , στις 4/6 αρχίζουν οι πτήσεις από Παρίσι και στις 5/6 η σύνδεση με Αγία Πετρούπολη.

Ανάθεμα ποσες απο αυτες θα γινουν στην πραγματικοτητα...
 
Το δρομολόγιο Ηράκλειο-Λονδίνο από 5x πάει σε καθημερινό
 
Kαι JMK-LHR 3w από 19 Ιουνίου
 
Φορτώθηκε και το χειμερινό πρόγραμμα (βέβαια, μάλλον δεν θα είναι το τελικό….). Από τα νέα δρομολόγια από Θεσσαλονίκη, συνεχίζονται το SKG-BER και SKG-ZRH, με 2 weekly, όχι όμως Λονδίνο, Βρυξέλλες, Παρίσι.
 
Thank you Ulrike!

Εγινε η πρώτη κράτηση για Δεκέμβριο, προς Ελσίνκι!

Πρέπει να ήμουν ο πρώτος που εκανε κράτηση. Νομίζω τα αντανακλαστικά μου θα επρεπε να μου δώσει ενα εισιτήριο επιβράβευσης για την επιστροφή :eek:
Η κράτηση έγινε με μίλια. Χωρίς επιλογή θέσης. Θα εξαρτηθεί από την επιστροφή. πιστεύω μέχρι τότε θα υπάρξουν προσφορές.
 
Ξερει κανεις γιατι το καλοκαιρι δεν μου βγαζει καμια απευθειας πτηση απο KLX? Δεν μου βγαζει τπτ για CDG,CPH,DUS,MUC,MXP,ARN,DME
 
Oλα σχεδον τα δρομολογια από SKG πηγαν για Ιούνιο..Το SKG-LHR, αλλαξε σε 1,3,6 και απο βραδινο πηγε πρωινο την Δευτερα, κ τις αλλες 2 μερες πηρε τα παλια σλοτ της ΟΑ στις 1520..Το SKG-HAM το συνεχίζει κ χειμωνα, Δευ,Παρ..
 
Τουλάχιστον 5 πτήσεις της Αιγαίου έχουν πραγματοποιηθεί ή θα πραγματοποιηθούν προς και από το Τέλ Αβίβ σήμερα από διάφορα αεροδρόμια της χώρας...
Αν σκεφτεί κανείς ότι πολλές ξένες εταιρίες όπως η ΒΑ και η KLM ματαιώνουν τις πτήσεις τους αυτές τις μέρες αξίζει κάποιος να αναρωτηθεί για το σκεπτικό την εταιρίας να πετάει σε εμπόλεμη περιοχή....:oops:.
Να υποθέσω ότι είναι πτήσεις επαναπατρισμού; Νομίζω το ρίσκο είναι αρκετά μεγάλο.
 
Μήπως επειδή 'ανοιξε ο τουρισμός;'
 
Εμπόλεμη φαίνεται στους Ευρωπαίους. Για το Ισραήλ και τη Χαμάς είναι τα εαρινά τους γυμνάσια.
 
Top