Υπόστεγο Aegean Airlines

latris aeroporias

Economy-Class-Member
Εγγραφή
27/01/2005
Μηνύματα
111
Likes
0
Περιοχή
italy
Website
www.airliners.gr
Apo oti exei akoystei apo egyres piges h Aegean airlines tha ftiaxi ypostego gia ta aeroplana ths syntoma molis exo nea gia ayto tha sas enimeroso amesa :D :D :D
 
Υπάρχει περίπτωση η τεχνική βάση να είναι σε άλλο αεροδρόμιο και όχι στο Βενιζέλος?
 
SKG ?

Μπορεί να "απαγορευθεί" στην A3 να έχει τεχνική βάση στο ATH; Any speculation για το που θα τοποθετούνταν οι εγκαταστάσεις αν είναι αλήθεια και αν επέλεγαν το Ελ. Βενιζέλος;
 
pingu":mb3xj0vh said:
Any speculation για το που θα τοποθετούνταν οι εγκαταστάσεις αν είναι αλήθεια και αν επέλεγαν το Ελ. Βενιζέλος;

Το Master Plan του αεροδρομίου περιλαμβάνει κι άλλους χώρους συντήρησης αεροσκαφών στο δυτικό του τμήμα (ανάμεσα στην Αττική Οδό και τον 03L/21R).
 
Έσβησα 9 από 13 ποστ του σχετικού θέματος, γιατί μιλήσουν για επιδοτήσεις, ενώ το θέμα μας μιλάει για υπόστεγα... ΜΟΝΟ σχετικά ποστ με το υπόστεγο πλέον, όλα τα άλλα θα σβήνονται άμεσα.
 
Δεν μιλούσαν για επιδοτήσεις όλα τα post που σβήσατε, αλλα τέλως πάντων. Μήν ακουστεί κάτι κακό για την αγία Α3, λογοκρισία αμέσως.

Φιλικά, Ιάκωβος
 
Ιάκωβε, αυτά που θέλεις να πεις, να τα πεις σε άλλο θέμα που να σχετίζεται με αυτά που γράφεις. Τα περί λογοκρισίας, καλύτερα να τα κρατήσεις για σένα, γιατί δεν έχουν καμιά σχέση με την πραγματικότητα. Τέλος παρένθεσης.
 
Απο οτι καταλαβα δεν ειναι σιγουρο οτι η Α3 θα αποκτησει μια δικια της τεχνικη βαση.Το θεμα των επιδοτησεων θα μπορουσε να γινει ενα νεο τοπικ,αλλα εγω προσωπικα δεν παιρνω την ευθυνη για να καταληξουμε παλι σε ανεξελεγκτες καταστασεις.
 
"Ακούγεται" έντονα και στα "έσω" της Α3 για το υπόστεγο. Η αλήθεια θα φανεί σύντομα νομίζω.
Οι δικές μου "πηγές" πάντως το επιβεβαιώνουν (για όσο αυτό αξίζει να αναφερθεί στο forum)

Avidriver :cool:
 
θα ηταν πραγματικα εξαιρετικο νεο η Α3 να χτισει το δικο της υποστεγο...θα της εδινε αξιοπιστια και ανεξαρτησια...
Φανταζομαι να επεκτεινει τις δραστηριοτητες της και να μην αρκεστει μονο για αεροσκαφη αλλα ισως να σκεφτει και να κανει κατι σαν καινουργιο operations για τα πληρωματα της αλλα και για τις υπολοιπες υπηρεσιες,οπως εχει η ΟΑ που εχει την επιμελητεια και ενα σωρο αλλα γραφεια διπλα ακριβως απο το υποστεγο της Αεροπλοιας.
Εχω δει αρκετες φορες βανακι με πληρωματα να κατεβαινει με 200 απο την αττικη οδο γεματο με πιλοτους...αν δεν κανω λαθος τωρα το εχει καπου στο Κοπωπι :?:
 
Top