Τηλεοπτικές διαφημίσεις Aegean

SuperTrunksZ

Low-Cost-Class-Member
Εγγραφή
25/01/2006
Μηνύματα
95
Likes
0
YAHOO
billmatch2000@yahoo.gr
Σορυ ρε παιδιά,αλλα γνωρίζει κανένας καποιο site ή κάποιο p2p πρόγραμμα που να μπορώ να κατεβάσω την καταπληκτική διαφήμιση της Aegean με τον λεωφορειατζή;

Thanks προκαταβολικά.
 
Den thn exw dei pouthena..an thn vrw tha enhmerwsw..
 
Re: Commercial

SuperTrunksZ":1p850e91 said:
Σορυ ρε παιδιά,αλλα γνωρίζει κανένας καποιο site ή κάποιο p2p πρόγραμμα που να μπορώ να κατεβάσω την καταπληκτική διαφήμιση της Aegean με τον λεωφορειατζή;

Thanks προκαταβολικά.

H διαφήμιση βρίσκεται στη σελίδα:

http://rapidshare.de/files/19714062/Aegean_Bus.wmv.html
 
Se ευχαριστώ πολύ!!!! :)
 
το ...γεύμα με τις χοντρές υπάρχει πουθενά ρε παίδες;;;
 
george_a":hag7pdtw said:
το ...γεύμα με τις χοντρές υπάρχει πουθενά ρε παίδες;;;

Αυτό το βίντεο δυστυχώς δεν το έχω. Όμως θα ψάξω μήπως το βρω κάπου.

@ SuperTrunksZ: ;) Δεν κάνει τίποτα!
 
Παιδιά γειά σας.Θα κάνω την πρώτη μου είσοδο στο chat με μια ερώτηση quiz.Τι κοινό έχουν οι σερβιτόρες και ο οδηγός των διαφημίσεων της Aegean με τις συνοδούς και τους χειριστές της?
 
ένα από τα πιο 'πετυχημένα' κόλπα στη διαφήμηση είναι ο αυτοσαρκασμός. Πρωταρχικός σκοπός μιας διαφήμησης είναι να συζητηθεί, να τη θυμάται ο ακροατής/θεατής. Το μήνυμα είναι απλό: είμαστε μια αεροπορική εταιρεία. Αλλά μια διαφήμηση που απλώς λέει 'γειά σας, είμαστε αεροπορική εταιρεία' δεν μένει στο θεατή. Ενώ με τις ...χοντρές και τον οδηγό λεωφορείου μας έμεινε. Θέλουμε να τη δούμε και να την ξαναδούμε.
Ο χοντρός που τη μια καμαρώνει για τα 19 τάνκερ και την άλλη για το ελικοδρόμιο στη Μύκονο κι αυτός αυτοσαρκάζεται. Το μήνυμα περνάει.
 
Θα πρέπει να πω ότι η εταιρία που ανέλαβε το πακέτο της προβολής της Α3, έχει κάνει μία εξαιρετική δουλειά. Τόσο σε δημιουργικό όσο και σε επικοινωνιακό πεδίο. Πέρασαν τα μυνήματα, έδωσαν εναλλακτικότητα στην πληροφόρηση, δημιούργησαν "θόρυβο". Προσωπικά τα τηλεοπτικά σπότ, τα βρίσκω ως από τα πιο ενδιαφέροντα ever στην κατηγορία των αεροπορικών υπηρεσιών αυτής της κατηγορίας παγκοσμίως.
Well done :great:
 
Εγω εχω μια απορια....:


Στο σποτ βλεπουμε τους επιβατες να ταρακουνιουνται λογω των λακκουβων και μετα ερχεται το: Ευτυχως που υπαρχει η Aegean (η ο,τι αλλο λεει, δεν ειμαι στο σπιτι τωρα για να μπορω να δω το σποτακι αλλα στη δουλεια, και το ειδα πριν μερικες μερες...) Και αναρωτιεμαι : Αμα δλδ τον Ιουνιο που πεταω με την Α3 εχουμε αναταραξεις λογω κενων αερος, μπορω να την μυνησω γιατι το μυνημα που περναει το σποτ ειναι αλλο? Με το σκεπτικο οτι με "ξεγελασε" (μου λεει οτι "στο εδαφος κακοπερνας με τις αναταραξεις, αλλα στον αερα δεν θα σου συμβει") το σποτακι και εμπιστευτηκα την Α3?


:p ;) :cool:





Smells like american spirit(ual) nut, but I like it.. :D :p ;)
 
Top