Κράτηση εισητηρίων

inicolas_t

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
20/04/2013
Μηνύματα
3
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AFR
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Θελω να κανω μια μικρη ερωτηση. Θελω να κλεισω δυο εισητηρια με την Aegean για τα δυο μου παιδια, το ενα ειναι 15 και το αλλο 13. Μπορω να τα κλεισω ως ενηλικες μεσω της ιστοσελιδας η θα πρεπει να καλεσω και να γινει η κρατηση ως ασυνοδευτα παιδια?
Ευχαριστω.
 
Αν πρόκειται για ασυνόδευτα πρέπει να τηλεφωνήσεις,δεν κλείνεις από τη σελίδα.Είχε το ίδιο πρόβλημα κι ένας φίλος μου,και μόνο τηλεφωνικά μπορούσε να κλείσει.

Ίσως σε ενδιαφέρει και αυτή η σελίδα της εταιρείας

http://el.aegeanair.com/hrisimes-plirof ... ta-paidia/
 
το εχω ηδη διαβάσει. απλα τα παιδιά μου εχουν περασει τα 12. επιπλεον πριν που καλεσα, με ρωτησανε τι ηληκιες εχουν. τους ειπα 15 και 13 και ειπαν να κανω κρατηση κανονικα μεσω της ιστοσελιδας. οποτε μαλλον ειναι ολα ενταξει.
 
Δεν είδα τις ηλικίες.Τότε λογίζονται ως ενήλικες.
 
ετσι καταλαβα και εγω, οποτε μπορω να κλεισω κανονικα τα εισητηρια. Αντε και με εχει φαει οτι θελει να κανει και mobile check-in!!
 
Γεια σας θελω να ακυρωσω τα εισητηρια που εκλεισα πριν λιγες μερες και δεν ξερω πως θα γινει χωρις τηλεφωνικη εποικοινωμια η ακυρωση διοτι ειμαι γερμανια και δεν μπορω να παρω τηλεφωνο στα γραφεια τις aegean.
 
Δεν έχει τηλέφωνο στη Γερμανία;
 
Εδω θα βρεις ο,τι στοιχεια χρειαζεσαι..


ΥΓ: Αλλαξε το "Muni" σε EDDM γιατι μας βαζεις σε τρελες ιδεες... :banana: :banana: :mrgreen:
 
Καλημέρα,

έκλεισα εισιτήριο με Α3 την Παρασκευή 28.08.2015 μέσω του site της εταιρείας για
ATH-->AXD στις 18.09.2015
AXD-->ATH στις 21.09.2015

Δεν μου έχει έρθει ακόμα confirmation mail με τον κωδικό της κράτησης μου, ούτε έχουν τραβήξει τα λεφτά από το λογαριασμό μου.
Να ανησυχήσω; Το ίδιο θέμα αντιμετωπίζει και γνωστός μου που έκλεισε την ίδια μέρα.
 
Agostino προσπαθήστε να βάλετε τον κωδικό κράτησης (ελπίζω να τον κρατήσατε ή να τον σημειώσατε κάπου όταν κάνατε την κράτηση) εδω: Aegean - Διαχείρηση Κράτησης . Αν ούτε εκεί σας βγάζει κάτι ή δεν έχετε τον κωδικό κράτησης, δοκιμάστε να τους πάρετε ένα τηλέφωνο στο 801 11 20000. Καλή πτήση.
 
Top