Liveries

  • Thread starter dash
  • Ημερομηνία δημιουργίας

dash

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
17/12/2004
Μηνύματα
3
Likes
0
SX-BKE,BKD,BIO,BIR,BIQ,BIP, ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΑΤΗΕΝS 2004 LIVERY? :rolleyes:
 
Kalws nl8es prwt'ap'ola....

To SX-BKE dev eixe pote Olympic Games livery, alla to SX-BKC Ypo8etw oti 8a prepei va perimevoume prwta tis e3ei3eis gia tnv tuxn tns OA kai meta blepoume...
 
stis 15 Ianouariou, ola ta sxetika me xorigies antikeimena ofeiloun na aposyrthoun mias kai tote ligei i paraxwrisi twn pneymatikwn dikaiwmaton apo ton IOC.
 
Για το λογότυπο έχω σκεφτεί κάτι αλλά δεν έχω το κατάλληλο πρόγραμμα να το εφαρμόσω :cry: μια ίδεα παρακάτω

Όλο το αεροπλάνο μπαλέ σκούρο να γυαλίζει , οι ολυμπιακοί κύκλοι να καλύπτουν ,
Την όλη σχεδόν την άριστη και δεξιά πλευρά(,όχι ι κύκλοι σαν των ολυμπιακών αγώνων αλλά του σήματος) και με μια άσπρη πιο μοντέρνα γραμματοσειρά να γράφει,Olympic airlines.com

Πως σας φαίνετε η ιδέα μου

χαλια ε :?:
 
ΚΟΣΤΑΣ1":kkljci7j said:
Για το λογότυπο έχω σκεφτεί κάτι αλλά δεν έχω το κατάλληλο πρόγραμμα να το εφαρμόσω :cry: μια ίδεα παρακάτω

ι με μια άσπρη πιο μοντέρνα γραμματοσειρά να γράφει,Olympic airlines.com

Πως σας φαίνετε η ιδέα μου

χαλια ε :?:

Mpa.. uparxouve xeipotera!

Kaloutsikn akougetai, alla diafwvw me to "olympic.com" dioti divei tov aera mias LoCo, kati pou n OA dev eivai (akoma)
 
Δεν δίνει τον αέρα low cost το Olympic airlines.com αντίθετος το βρίσκω μοντέρνο και επίκαιρο , το παραπάνω livery ειναι άστα… :D
 
Πες μου ΜΙΑ σοβαρή εταιρία που το έχει κάνει αυτό ? Και είναι στο καλύτερο? Η aer lingus μου έρχεται στο μυαλό και μάλλον θα την πετάξουν απο την Oneworld.....


Το livery που αναφέρεις είναι απλως ωραίο ΤΩΡΑ αλλά καθόλου διαχρονικό....Ενώ το τωρινό είναι τόσο seventies ...Και τα seventies ειναι στη μόδα :rolleyes:
 
Δέν ξέρω τί λέτε εσείς,εγώ προτιμώ το ήδη υπάρχον,διαχρονικό livery τής ΟΑ.....

Οσο γιά το σχόλιο τού κ.Lorenzato "the Olympic livery is soooo boring" κλπ κλπ,άς μάς πή γιατί η Alitalia έχει εδώ και τριάντα τόσα χρόνια το ίδιο livery (που κι'αυτό είναι όντως εντυπωσιακό)..
 
Top