Νέος ΥΜΕ & η πώληση των ΟΑ.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

docORL

Business-Class-Member
Εγγραφή
19/12/2007
Μηνύματα
363
Likes
2
Περιοχή
in the cockpit...
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
OAL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGTT
Ο νεος υπουργος μεταφορων δηλωσε...."δεν με ενδιαφερει η ΟΑ"!!!!
Τι τον ενδιαφερει?
Οι μπαμιες που του ετοιμαζει η συμβια του, σπιτι?
Αιωνια και παντοτεινη Ελλαδαρα! :wall:
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Ακόμα δεν ορκίστηκε και βγήκαν δηλώσεις του???
Πού (και πότε ) έγινε αυτή η δήλωση (δώσε κάποιο link....) , πώς έχει η ερώτηση και η απάντηση αυτούσια (ξέρεις απομονώνοντας κάποια φράση αλλάζει κανείς όλο το νόημα...) .
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

τα λογια του ηταν επ ακριβως:

Ερωτηθείς για την Ολυμπιακή ανέφερε ότι είναι ένα δρομολογημένο θέμα, το οποίο δεν τον ενδιαφέρει ιδιαίτερα, προσθέτοντας πάντως ότι είναι εκπαιδευμένος για τα δύσκολα.

δεν υπαρχει καποιο link αλλα το ακουσα μολις τωρα στο ραδιο
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Έτσι δεν ακούγεται και τόσο άσχημα...
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Ψιλο ραδιο αρβιλα δημοσιογραφικη μου ακουγεται, γιατι αν προσεξατε κανεις απο το νεο κυβερνητικο σχημα δεν εκανε καμια δηλωση. Και αυτο γιατι υπηρξε εντολη απο το πρωθυπουργικο γραφειο να μην γινει καμια δηλωση μεχρι αυριο το πρωι που θα πανε στα γραφεια τους. Σας το λεω γιατι ζητησα και εγω δηλωση για το ρεπορταζ και αρνηθηκαν 6 στους 6 λεγοντας μου αυτο που σας ειπα, το οποιο και διασταυρωσα. Οποτε εμενα μου ακουγεται καπως δημοσιογραφικη υπερβολη (αχχ αυτοι οι συναδελφοι!Δημιουργουν μια αισθηση στον κοσμο αρνητικη και μας βαζουν ολους στο ιδιο καζανι καταλαβες!) :D
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Το άκουσα και εγώ σε ένα κανάλι Τι-Βι και επειδή μου έκανε εντύπωση έψαξα και το άκουσα σε άλλα δύο... Μικρές οι πιθανότητες να είναι φαντασία τόσων πολλών.
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

docORL":t6x4vu7h said:
Ο νεος υπουργος μεταφορων δηλωσε...."δεν με ενδιαφερει η ΟΑ"!!!!
Τι τον ενδιαφερει?
Οι μπαμιες που του ετοιμαζει η συμβια του, σπιτι?
Αιωνια και παντοτεινη Ελλαδαρα! :wall:

Αν αναλογιστουμε πως εχει καταντισει η ΟΑ απο το "ενδιαφερον" που εχουν δειξει αλλοι υπουργοι, τοτε δεν βρισκω την δηλωση αυτη και τοσο αρνητικη. ;)
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Δεν ξερω αν εσενα σε πειραζει, αλλα εμενα πολυ, και σαν εργαζομενο, και σαν φορολογουμενο!
Και αυτο δεν ισχυει μονο για την ΟΑ, αλλα για ολο τον δημοσιο τομεα, που θα μπορουσε αν μη τι αλλο, οχι να ειναι επικερδης, αλλα τουλαχιστον να μην ειναι ζημιογονος, και ν αλειτουργει για το δημοσιο συμφερον.
Εμενα παντως αυτη η δηλωση μου δινει την εντυπωση, οτι θελουν απο τωρα να προετοιμασουν την κοινη γνωμη, για την αποτυχια του εγχειρηματος της πωλησης της ΟΑ.
Κοντος ψαλμος αλληλουια!
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

docORL":6mgdqi3h said:
Εμενα παντως αυτη η δηλωση μου δινει την εντυπωση, οτι θελουν απο τωρα να προετοιμασουν την κοινη γνωμη, για την αποτυχια του εγχειρηματος της πωλησης της ΟΑ.
Κοντος ψαλμος αλληλουια!

Ας ελπίσουμε (ορισμένοι εξ ημών τουλάχιστον που επιθυμούμε αυτό...) ότι δεν θα αποτύχει η πώληση της ΟΑ .
Θα στεναχωρηθώ πολύ που θα κλείσει σε διαφορετική περίπτωση.
 
Re: Δηλωση νεου υπουργου μεταφορων

Κι εγω το ακουσα αλλα με τοσα που (δεν) εχω δει,αυτον τον εκτιμησα!Τουλαχιστον λεει την αληθεια :banana:
Δεν τον νοιαζει το θεμα (εγω ετσι το αντιλαμβανομαι οσες φορες και αν το ειδα στον ΑΝΤ1 νομιζω) γιατι ειναι "νεκρο" πλεον.Δεν υπαρχει αξιωπιστος επενδυτης, κατα τη γνωμη μου,υπαρχει η αποτυχια με την Qatar, και πλεον ακομα και αν πουληθει δε θα επιβιωσει.

Ειδομεν...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top