Aer Lingus στην Αθήνα

dtrach

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
26/11/2002
Μηνύματα
2.190
Likes
93
Περιοχή
Athens,Greece
ICQ
94343431
Τι θα γίνει? Θα έρθουν ποτέ Αθήνα ?Υπήρχε η πληροφορία ότι θέλουν να ανοίξουν την Αθήνα όταν πήραν τα Α320..... Υπάρχει περίπτωση να έρθουν?? Τόοοοοοοσοι Ιρλανδοι τουρίστες έρχονται το καλοκαίρι..Με τι έρχονται? ΒΑ? τστστστσ :D
 
Μιας και το ανέφερες, απλώς να αναφέρω ότι το Airliner World Απριλίου γράφει ότι η CSA σκέφτεται να ανοίξει δρομολόγιο Αθήνα-Δουβλίνο σύντομα. Αλλά δεν το αναφέρει ως κάτι οριστικό.
 
An den kano i CSA tha anoiksei se merikous mines tin grammi Riga- Rome


OA277
 
Re: Aer Lingus

dtrach":3cl0wf43 said:
Τι θα γίνει? Θα έρθουν ποτέ Αθήνα ?Υπήρχε η πληροφορία ότι θέλουν να ανοίξουν την Αθήνα όταν πήραν τα Α320..... Υπάρχει περίπτωση να έρθουν?? Τόοοοοοοσοι Ιρλανδοι τουρίστες έρχονται το καλοκαίρι..Με τι έρχονται? ΒΑ? τστστστσ :D

Ma me ti allo charter fysika toylaxiston stoys aneptygmenoys toyristikoys proorismoys.
As to anoiksei esto kai CSA.
 
Re: Aer Lingus

dtrach":1ogwvs7v said:
Τι θα γίνει? Θα έρθουν ποτέ Αθήνα ?Υπήρχε η πληροφορία ότι θέλουν να ανοίξουν την Αθήνα όταν πήραν τα Α320..... Υπάρχει περίπτωση να έρθουν?? Τόοοοοοοσοι Ιρλανδοι τουρίστες έρχονται το καλοκαίρι..Με τι έρχονται? ΒΑ? τστστστσ :D

Giati den apofasizei h OA / A3 / T4 na pane sto Dublin ??

ATH - MAN - DUB - MAN - ATH

Afou uparhei 8eleisei !!
 
Polla tha mporouse na kanei i OA meso MAN alla anyway (sorry mou vgainei o Mancunian), me to tora dromologio tis OA kai tis T4 einai arketa diskolo pisteuo....tha simaine afiksi sto DUB kata ta mesanihta kai anahorisi apo MAN kata tis 2 ta haramata....poios tha sikothei na petaksei autin tin ora? Allo tora an to dromologio itan mesimeriano opos otan iehe ksekinisei....


OA277
 
Re: Aer Lingus

dtrach":t4k6m7oy said:
Τι θα γίνει? Θα έρθουν ποτέ Αθήνα ?Υπήρχε η πληροφορία ότι θέλουν να ανοίξουν την Αθήνα όταν πήραν τα Α320..... Υπάρχει περίπτωση να έρθουν?? Τόοοοοοοσοι Ιρλανδοι τουρίστες έρχονται το καλοκαίρι..Με τι έρχονται? ΒΑ? τστστστσ :D

Δημήτρη, η Aer Lingus πετάει charter στα κυριότερα Ελληνικά αεροδρόμια (τουλάχιστον Ρόδο,Ηράκλειο και Κέρκυρα - τα έχω δεί και ιδίοις όμμασι). Παλιότερα πετούσε και στο Ελληνικό, πάλι εποχιακές πτήσεις (ξημερώματα Σαββάτου,άν θυμάμαι καλά). (Στο Ρόδο,δε,είχε εμφανιστέι και με ...747 πρίν αρκετά χρόνια:wall: ) ενώ έχω δεί overflying Α330 τους να είναι καθ'οδόν για Ηράκλειο... (Κέρκυρα μόνο Α321 έχω δεί)
 
3exases eva DC-10 to opoio ntve fake ws "Mythos Airlines"? Air Lingus bgalmevo xtnv CFU.. To eixame suzntnsei kiola edw... ;)
 
makedonas":3sbfvt3j said:
3exases eva DC-10 to opoio ntve fake ws "Mythos Airlines"? Air Lingus bgalmevo xtnv CFU.. To eixame suzntnsei kiola edw... ;)
ΜD-11 ήταν, και δέν ήταν στην CFU! Ακόμα κι αυτό φωτομοντάζ ήταν. Η φωτό ήταν στο Backtrack του 35, και το αεροπλάνο δέν είχε καθόλου στριμμένο τον ριναίο (κάτι που ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ σ εκείνο το σημείο, πόσο μάλλον για ένα τέρας όπως το 11άρι!).
 
Για DUB απο HER πετάει η Α3 νομίζω....Πότε είδες το Α330 ?? :shock: και δεν λες τίποτα? :shock: Εγώ φταίω που σας είπα για την Air Greenland ...έστω και αργά χιχιχιχ
 
Top