Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

gioannis13":ygpe2je0 said:
Μόλις έπεσε στην αντίληψη μου αυτό https://www.paypalobjects.com/marketing ... TnC-v2.pdf για ένα ταπεινό 20 αρικάκι έκπτωσης απο την ΑΙΓΑΙΟΥ για κρατήσεις από 19 έως 25 Νοεμβριού.

......και σε καλό να μου βγει. ... συνεχίζω και με εσωτερικού τις αγορές..............(και πάντα σκέλος-σκελος !!! ;) )
 
Καλησπέρα

Δεν ξέρω αν έχεις κάνει εσύ κράτηση σε εισιτήριο απλά εγώ διάβασα ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί μία μόνο φορά!! Εσύ το έχεις χρησιμοποιήσει σε παραπάνω από μία φορές στο όνομα σου; Γιατί θέλω να κλείσω εισιτήρια για Λονδίνο και Μαδρίτη και αξίζει να τα σπάσω μεταξύ τους.... και αν βάλω και την Αλεξανδρούπολη ως αφετηρία θα συμφέρει αρκετά!!!
Ευχαριστώ
 
Kuala Lumpur με Saudia Business Class ~€700 πηγαιν-έλα :banana:
ATH-JED με Α320
JED-KUL με 787-9
Αναμονή στη JED 6 ώρες στο πήγαινε, 8 ώρες στο έλα.
Διαθέσιμες ημερομηνίες Γενάρη με Μάρτη, πχ Φλεβάρης.
 
Ευχαριστούμε αλλά δε θα πάρουμε άλλα voucher. Μας φτάνουν αυτά που έχουμε.
 
Μα μπορείς να κλείσεις με τα vouchers που έχεις :D
 
Όχι Ulrike μου. Καταλαβαίνω ότι η κατάσταση είναι σοβαρή και κρίσιμη για τις αεροπορικές, αλλά κι εγώ δεν έχω άλλη υπομονή να μπαίνω, να κάνω rebooking για άλλες ημερομηνίες, να κάνω νέο προγραμματισμό και μετά να μου σκάει πάλι η ακύρωση.

Η Αιγαίου έκανε κάποιες κινήσεις με τα rebooking waivers για να ξεκαθαρίσει τις διαθεσιμότητες και τις πληρότητες. Όταν άρχισε να ξεκαθαρίζει η κατάσταση, αποφάσισε να αναδιαμορφώσει (aka πετσοκόψει) το θερινό πρόγραμμα, βάσει της νέας εικόνας που διαμορφώθηκε και των διαθέσιμων πληρωμάτων (εικάζω ότι δεν έκανε εποχικές προσλήψεις και θα προσπαθήσει να βγάλει το υπόλοιπο καλοκαίρι με τα μόνιμα πληρώματα που είχε από το χειμώνα). Πολύ ελκυστικές οι προσφορές, αλλά τι να τις κάνω όταν οι πτήσεις έχουν ακυρωθεί ήδη.
 
Top