ATH-MAD με Α321 της Α3

  • Thread starter Luz
  • Ημερομηνία δημιουργίας

Luz

V.I.P.-Class-Member
Εγγραφή
02/12/2007
Μηνύματα
1.188
Likes
69
Περιοχή
Περιστέρι
Website
www.luz.gr
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
TWITTER
elspoterdeavion
Θα πάω στη Μαδρίτη και θα επιστρέψω (δυστυχώς!) με Α321 της Α3.Ξέρει κάπιος να μου πει,μιας και όλο με Α320 πέταγα αν έχουν οθόνες;Επίσης,σε ποιες σειρές το παράθυρο είναι στη σωστή θέση για φωτογραφίες και όχι πιο πίσω;Στις μονές ή τις ζυγές;
 
Πεταξα προσφατα με 321 της AEGEAN για Λονδινο. Την πρωτη πτηση την εκανα με το πιο παλιο της το SX-DGS και δεν ειχε οθονες αλλα το λεγομενο SCI-FI δηλαδη απο το κινητο σου η το tablet εμπαινες στο wi-fi και εβλεπες ενα υποτηθεμενο inflight entairtainment δεν μου αρεσε καθολου. Στην επιστροφη γυρισα με το SX-DVO με οθονες που τις πρωτες 2.5 ωρες εδειχναν ρεπορταζ για τα νησια μας και γενικως για τηνε Ελλαδα και μετα την διαδρομη μας. Οσο για τις σειρες αν θες μπροστα απο κινητηρες η 5 και η 7 ειναι καλες σειρες με σωστα παραθυρα (εννοω στην σωστη θεση για photos).
 
Ευχαριστώ για την απάντηση
Άρα οι μονές σειρές έχουν σωστό παράθυρο.Μάλλον πίσω από την πτέρυγα θα πάω,όπως σε όλες τις πτήσεις.Μόνο μια φορά έχω πάει στην 5Α σε 737-300 της κρατικής Ο.Α!!!
Οι οθόνες με ενδιαφέρουν μόνο για την πορεία και άλλα στοιχεία πτήσης.
 
Πολύ απλά ζήτα από τους πιλότους να κάτσεις jumpseat .10% πιθανότητα στην καλύτερη περίπτωση αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 
Αν ήμουν 20 ετών θα το ζητούσα αλλά τώρα κολλάω...Πριν 3 χρόνια είχα την ευκαιρία να μπω σε dash στο κόκπιτ της Eurolot με ένα πολύ φιλικό πιλότο που είχα γνωρίσει πριν την αναχώρηση αλλά είχε πολλές αναταράξεις και δεν μπορούσα να σηκωθω από τη θέση μου...Σε όλη τη διαδρομή γμτ
 
Luz":2gls9z6h said:
Θα πάω στη Μαδρίτη και θα επιστρέψω (δυστυχώς!) με Α321 της Α3.Ξέρει κάπιος να μου πει,μιας και όλο με Α320 πέταγα αν έχουν οθόνες;Επίσης,σε ποιες σειρές το παράθυρο είναι στη σωστή θέση για φωτογραφίες και όχι πιο πίσω;Στις μονές ή τις ζυγές;

Γιατί γραφεις δυστυχώς ?
 
Γιατί προτιμούσα να μείνω εκεί!!!!
 
emgrs":1xsxk3sv said:
αλλα το λεγομενο SCI-FI δηλαδη απο το κινητο σου η το tablet εμπαινες στο wi-fi και εβλεπες ενα υποτηθεμενο inflight entairtainment δεν μου αρεσε καθολου
Air-FI παιδί μου τι Sci-fi????? :twisted: :twisted:
 
Το Air-fi είναι το wifi που θα προσφέρει η A3 και που τόσο καιρό περιμέναμε ?
 
Ναι μονο που δεν εχεις προσβαση σε internet αλλα σε συγκεκριμενες υπηρεσιες ψυχαγωγιας. Γενικως απογοητευση ηταν.
 
Top