Λάθος posts ...

george_a

Concorde-Class-Member
Εγγραφή
12/05/2004
Μηνύματα
1.672
Likes
140
Περιοχή
Pikeville, KY
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
DAL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
KCRW
Μήπως είδες το έργο στην Τηλεόραση View from the Top (2003) με τη Gwyneth Paltrow & Christina Applegate? To είχε μόλις την περασμένη κυριακή, δεν θυμάμαι ποιο κανάλι.

http://www.imdb.com/title/tt0264150/
 
:p imoun etoimos na to pw! nomizw mega! glykoula tainia!

selinda kalwsirthes, kai kali epityxia stin anazitisi :great:
 
ε, να προλάβω κι εγώ μια φορά και ένα concorde-class! :party:
 
GP707":39lryphx said:
SELINDA":39lryphx said:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ GP707 ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ! ΔΗΛΑΔΗ ΛΕΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ; ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ;
Απ'οτι εμαθα υπαρχει στην Αθηνα σχολη αεροσυνοδων αλλα δυστυχως δεν ξερω την επωνυμια. Παντως το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να εχεις τα ματια και τα αυτια σου ανοικτα για τις προκυρηξεις προσληψεων στις αεροπορικες εταιρειες (ποιες εταιρειες δηλαδη :oops: !!! στην Aegean, γιατι την ΟΑ δεν την βλεπω να κανει προσληψεις πλεον :rolleyes: ), ή ελα σε επαφη με το αρμοδιο τμημα της Aegean μηπως δεχονται βιογραφικα και χωρίς προκυρηξη.
yparxei iek gia ayto to VITA sthn athina :D :D
 
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΤΕ. ΣΕ ΣΧΟΛΗ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΗΣ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΩΣ ΚΑΤΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ (1-2 ΧΡΟΝΙΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΨΩΝΙΟ ΠΟΥ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ. ΑΠΟ ΓΛΩΣΣΕΣ ΕΧΩ PROFICIENCY,DIPLOMA ΣΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΙΣΠΑΝΙΚΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΟΥΤΕ ΑΘΗΝΑ ΟΥΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΞΕΝΗ ΧΩΡΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ε;; :)
 
an thimamai kala otan h ba anakoinose pos tha papsei na xrisimopoiei ta vretanika concorde i virgin zitise apo to vretaniko kratos na sinexisei ayth ta supersonic dromologia. to aithma ths auto to stirize sto gegonos pos ta concorde den agorastikan pote apo thn ba. agorastikan apo thn vasilisa kai paraxorithikan sthn ba gia xrisi. apo thn stigmi loipon pou auth den ta xrisimopoiei pleon zitouse na allaksoun xeria.....

kserei kaneis ti egine me ayto to thema?
 
Re: Low Cost από ΑΙΑ

Καλησπέρα,
Από τον "ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ"
Ραγδαία άνοδος της μετακίνησης επισκεπτών από και προς την Ελλάδα μέσω εταιρειών χαμηλού κόστους παρατηρείται την τελευταία περίοδο, αύξηση που έχει δώσει σημαντική ώθηση στην τουριστική κίνηση της χώρας, με επίκεντρο την περιοχή της Αττικής και τα νησιά του Αιγαίου. Σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία, μέσω του ΔΑΑ διακινήθηκαν συνολικά για το εσωτερικό και το εξωτερικό περισσότεροι από 16,5 εκατ. επιβάτες το 2007, δηλαδή σημειώθηκε αύξηση κατά 10% σε σχέση με το αντίστοιχο περυσινό διάστημα. Εξ'αυτών, περίπου 1,2 εκατ. επιβάτες διακινήθηκαν για το εξωτερικό μέσω εταιρειών χαμηλού κόστους, ποσοστιαία άνοδος που προσεγγίζει τα επίπεδα του 32,5% συγκριτικά με το 2006.Πηγές του ΔΑΑ εκτιμούν ότι το μερίδιο των εταιρειών χαμηλού κόστους, από το 9,4% της συνολικής διεθνούς κίνησης το 2006, θα αγγίξει το 11,7% στο τέλος του 2007. [...]

Edited: Η παράθεση ολόκληρων άρθρων καθώς και η παράθεση άρθρων που δεν συνοδεύονται από σύνδεσμο προς την πηγή τους, δεν επιτρέπεται.
 
Εδώ όσα posts είναι λάθος, βάση των κανόνων του φόρουμ!
 
Re: Το... νέο airliners.gr

Telika me to gallery ti ginete paides!!11 Eyxaristwww :mrgreen:
 
Re: αντικατάσταση στόλου ΟΑ

Εγω θα ελεγα να παρει και καμμια μιση ντουζινα Α380!!! ΜΑ καλα, ποσες φορες το εχουμε πει στο φορουμ? Γιατι νεο δημοψηφισμα? Και λιγο νιονιο: Υπο τις παρουσες συνθηκες (που υφιστανται βεβαια απο πολυ παλιοτερα) τι αεροσκαφος μπορει να αγορασει η ΟΑ? Η τι αεροσκαφος μπορουσε να αγορασει την εποχη του Α340? Τα Β767 τα παρειγγηλε και τελικα παπαλα, για διαφορους (οικονομικους) λογους! Εγω μπορει να θελω να εχει Κονκορντ η ΟΑ! Αλλα ουτε εγω ειμαι fleet planner, ουτε και κανεις μας εδω μεσα! Οποτε...



:rant:
 
Top