Λάθος posts ...

Εδώ υπάρχουν ποστ που μετέφερε η ομάδα του [airliners.GR] από τις άλλες κατηγορίες του φόρουμ, λόγω μη συμμόρφωσης με τους Κανόνες του forum μας.
Άβαταρ μέλους
Akis
Site Admin
Site Admin
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): EDLW
x 200
Επικοινωνία:

Re: Athens airways

Δημοσίευσηαπό Akis » 07 Δεκ 2008, 01:03

Αν θες να μου πεις κάτι, μπορείς να μου στείλεις ανά πάσα στιγμή ΠΜ. Είμαι πρόθυμος για διάλογο.
Και απλά να σου πω πως το ποστ σου το έσβησα όχι επειδή δεν συμβαδίζει με τους "μικροπολιτικούς εγωισμούς" μου, αλλά γιατί απλά το ποστ σου μόνο τεκμηριωμένη άποψη δεν εκφέρει (σαρδελοκούτια κτλ.).
chania27 έγραψε:Δεν γνώριζα ότι χρησιμοποιείται το forum για προσωπικές επιδιώξεις.

Οι προσωπικές μου επιδιώξεις δεν σχετίζονται με τα αεροπορικά δρώμενα στην Ελλάδα. Γιατί ούτε στην Ελλάδα ζω, ούτε στον χώρο της αεροπορίας εργάζομαι. Δόξα το Θεό, εγώ ούτε κερδίζω αλλά και ούτε χάνω από τις πράξεις της Athens Airways και της κάθε Athens Airways!
0 x
«Η ελληνική ορθογραφία είναι freeware, δηλ. μπορείς να την χρησιμοποιείς δωρεάν. Εντούτοις, δεν είναι open source, δηλ. δεν μπορείς να την τροποποιείς ή να την δημοσιεύεις τροποποιημένη!»

» My FlightMemory Statistics
» www.airliners.gr

chania27
Economy-Class
Economy-Class

Δημοσίευσηαπό chania27 » 07 Δεκ 2008, 02:05

Αποστολή στο: Σήμερα, 13:03
Από: XXXXX
Προς: chania27

Θέμα: Athens airways

chania27 έγραψε:
Εγώ θέλλω να ξέρω ποιος είχε τη φοβερή ιδέα να φέρουν EMB-145. Είναι ποτέ δυνατόν να μπορέσουν να ανταγωνιστούν σε τιμές, και να καταφέρουν να ορθοποδήσουν με αυτά τα σαρδελοκούτια? Δεν είμαστε καλά. Μην αφήσεται δουλειές να πάτε εκεί γιατί εκτός αν το αφεντικό έχει αράδα λεφτά να τα "χώνει", τη βγάζει δεν τη βγάζει τη σεζόν.

Πρόσεχε λίγο στον τρόπο που αναφέρεσαι στην συγκεκριμένη εταιρεία και τον ιδιοκτήτη της. Τα αφεντικά του forum και ιδίως ο Akis την αβαντάρουν αγρίως και κινδυνεύεις να φας τιμωρία.
0 x

jetflight
V.I.P.-Class
V.I.P.-Class
x 1

Δημοσίευσηαπό jetflight » 07 Δεκ 2008, 06:41

Ακουστε να δειτε κυριοι κι εγω εφαγα τιμωρια πανω σε αυτο το θεμα και αν πιστευετε οτι οντως η ιδιοκτησια του φορουμ αβανταρει αυτη την εταιρια να το γραψετε και να μην κρυβεστε.
Απο αυτο και μονο θα κριθει η σοβαροτητα αυτου του φορουμ, δηλαδη αν σεβεται τη δημοκρατια η οχι.
Αν παλι εγω και μονο εγω ημουν αυτος που δικαιως κατα την αποψη των πολλων τιμωρηθηκα με μια εβδομαδα αποκλεισμο απο τις συζητησεις ,τοτε να μην πειτε τιποτα αμφησβητισημο για αυτη την εταιρια.
Επειδη δεν θελω να πεσω στην παγιδα του καθε μελους που απλα και μονο γραφει για να την πει και τιποτα παραπανω δεν θελω να προχωρησω στις διαφορες ενστασεις που εχω για τον προγραμματισμο αυτης της εταιριας.
Οσο για το φιλο που εκανε κριτικη για τα αεροσκαφη,μαλλον ξεχασε ενα σωρο αλλα περιεργα που ηδη βλεπουμε σε αυτη την εταιρια.
Οσο για το ΠΜ που ελαβε ο Chania27 κι εγω πηρα κατι αναλογο απο ενα μελος του οποιου το ονομα για ευνοητους λογους δεν θελω να αναφερω και το οποιο μου ειπε τα ιδια,δηλαδη οτι η ετιρια αυτη αβανταρεται πολυ απο τους διαχειρηστες.Αν ειναι τυχαιο να διαψευστει τωρα και να παψει η ειρωνικη και ακρως απαραδεκτη κριτικη σε οποιον κανει αρνητικη κριτικη σε αυτη την εταιρια.
0 x

Άβαταρ μέλους
aakunz
Concorde-Class
Concorde-Class
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): GRL
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGKC
x 574

Δημοσίευσηαπό aakunz » 07 Δεκ 2008, 08:32

Μου έφτιαξαν τη μέρα οι δύο παραπάνω αναρτήσεις!

Chania27 & Jetflight: δεν έχετε καταλάβει ότι σας δουλεύουν; Αντί να κατηγορείτε τον ηλίθιο που σας στέλνει αυτές τις μπούρδες, κάθεστε και τα βάζετε με τον αντμιν επειδή μετέφερε εκεί που έπρεπε μια απαράδεκτη ανάρτηση (και απο πλευράς περιεχομένου και από πλευράς ορθογραφίας). Τι άλλο να πω πια; Κρίμα, είστε και νέοι άνθρωποι...
0 x

Άβαταρ μέλους
makedonas
Concorde-Class
Concorde-Class
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): RUS
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): EDDM
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό makedonas » 07 Δεκ 2008, 12:40

jetflight σε θεωρουσα σοβαρο ατομο. Το να καθεσαι και να γραφεις τετοια πραγματα ειναι ... αστο καλυτερα. Και το ποστ αυτο και αυτο 8α καταληξη στην ανακυκλωση γιατι δεν εχει να κανει ουσιατικα με την εταιρεια. Οταν τρωτε μπαν, το τρωτε για καποιους λογους. Και εγω ειχα φαει, αλλα μετα δεν βγηκα να κατηγορησω καποιον δημοσια. Το να λες οτι ο Ακης τα παιρνει απο μια εταιρεια, χωρις αποδειξεις φυσικα, ειναι συκοφαντικο και ειναι σα να λες οτι σου ξυνεται για ισοβιο αποκλεισμο. Απο την αλλη βλεπω μια διαθεση για "μαρτυροποιηση" και μου τη σπαει. Αν δεν γουσταρεις ζητα δημοσια τη διαγραφη σου. Μην την προκαλεις!

Σορι για το οφ!!!

a.gr sponsored by ATHENS AIRWAYS.. lmfao :wall: :banana: :mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από makedonas σε 07 Δεκ 2008, 12:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
0 x
.oO(Στέφος)Oo.
[AVNews]

Άβαταρ μέλους
Akis
Site Admin
Site Admin
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): EDLW
x 200
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό Akis » 07 Δεκ 2008, 12:43

Πλάκα έχουμε τελικά! Τι θέλετε το βιογραφικό μου; Ευχαρίστως να σας το δώσω. Ιδίως εσύ jetflight έπρεπε να γνωρίζεις τα πράγματα κάπως καλύτερα γιατί περί του θέματος σου έχω απάντηση με eMail. Τελικά η απόφασή μου τότε να μειώσω την αποβολή σου μάλλον λάθος ήταν, γιατί τελικά τίποτα δεν έχεις καταλάβει. Εγώ φταίω που πίστεψα αυτά που μου είχες γράψει. :wall:

@chania27
Δεν με νοιάζει τι σου έχουν στείλει με ΠΜ! Όποιος και να το έστειλε, θα έχεις τους λόγους του. Εγώ το έγραψα παραπάνω. Οπότε δεν έχω να πω κάτι παραπάνω. Όποιος πιστεύει ότι έχω κάποια σχέση με κάποια ελληνική εταιρία την οποία εγώ ή κάποιος άλλος συντονιστής "αβαντάρουν" είναι άξιος της μοίρας του.
jetflight έγραψε:Ακουστε να δειτε κυριοι κι εγω εφαγα τιμωρια πανω σε αυτο το θεμα

Όντως δεν έχεις καταλάβει απολύτως τίποτε!!! Τι μαλάκας είμαι τελικά ...

Υ.Γ. Τα τελευταία ποστ θα τα μεταφέρω σε λίγες μέρες σε ξεχωριστώ θέμα γιατί απλά είναι off topic.
0 x
«Η ελληνική ορθογραφία είναι freeware, δηλ. μπορείς να την χρησιμοποιείς δωρεάν. Εντούτοις, δεν είναι open source, δηλ. δεν μπορείς να την τροποποιείς ή να την δημοσιεύεις τροποποιημένη!»

» My FlightMemory Statistics
» www.airliners.gr

erikkos
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό erikkos » 07 Δεκ 2008, 13:09

απο το airfleet, 7-12-08 emb145 s/n 107 sx-cma athens airways
Τελευταία επεξεργασία από Akis σε 07 Δεκ 2008, 13:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Το παμε: http://www.airliners.gr/community/viewtopic.php?p=82784#p82784
0 x

idle descent
Low-Cost-Class
Low-Cost-Class

Δημοσίευσηαπό idle descent » 07 Δεκ 2008, 16:32

...θελω να ξαναρωτησω...
Γνωριζει κανεις αν και ποτε θα ξαναπροσλαβει χειριστες; Επισης γνωριζουμε ορους εργασιας, συνθηκες, χρηματα κτλ;; Θα να πολυ ενδιαφερον να ακουσουμε απο ατομα που ειναι ηδη μεσα στην εταιρια.
0 x

corfu75
Economy-Class
Economy-Class

Δημοσίευσηαπό corfu75 » 07 Δεκ 2008, 17:59

Kανε αυτο που ειπες και σε μενα παρτους τηλεφωνο!!!
0 x

jetflight
V.I.P.-Class
V.I.P.-Class
x 1

Δημοσίευσηαπό jetflight » 07 Δεκ 2008, 18:27

Ενταξει ρε παιδια απλα μια διαμαρτυρια εκανα για την αδικη κατα τη δικη μου αποψη αποβολη.
Μια ακομα παρατηρηση θα σταμτησουν καποιοι να ρωτανε συνεχεια για εργασιακες συνθηκες κλπ;
Ακομα ουτε το σαιτ δεν αλλαξαν μη βιαζεστε τοσο.
Δεν ειπα ποτε οτι ο Ακης η οποιοσδηποτε αλλος τα παιρνει κλπ .Αλλοι τα λενε και δυστυχως ειτε κανουν πλακα ειτε οχι κρυβονται πισω τα ΠΜ. Ψαξτε τους βρειτε τους και να τα πειτε σε αυτους.
0 x

Άβαταρ μέλους
nikos_k.
Business-Class
Business-Class

Δημοσίευσηαπό nikos_k. » 07 Δεκ 2008, 18:56

Sorry ρε παιδιά για το off topic,
αλλά ρε jetflight τελικά postάρεις για να αυξάνονται τα αεροπλανάκια στο προφίλ σου;;; Έχεις βάλει στοίχημα με κανέναν;;;
Γιατί αυτή την εντύπωση έχω αρχίσει να δημιουργώ... Έλεος κυριακάτικα (και όχι μόνο)...
0 x
Live To Fly, Fly To Live....... Aces High

jetflight
V.I.P.-Class
V.I.P.-Class
x 1

Δημοσίευσηαπό jetflight » 07 Δεκ 2008, 19:24

Μηπως εσυ το κανεις αυτο; Λεω μηπως.
Δε βλεπεις οτι εχω 1000 δημοσιευσεις; Διαβασε της καλα και μη μιλας γεμιζονατς εσυ τα λιγοστα σου αεροπλανακια.
Συγγνωμη δεν θα ξαναστειλω εκτος,αλλα μου φαινεται οτι η ανυπαρξια νεων σε αυτη την εταιρια μας κανει να ασχολουμαστε με διαφορα πραγματα.
Αν σβηστουν τα εκτος θεματος οι συνολικες δημοσιευσεις δεν θα ξεπερνουν τις 10.
Ας ξεκινησει επιτελους να πεταει μηπως και γραψουμε κατι ενδιαφερον εδω μεσα.
0 x

Άβαταρ μέλους
nikos_k.
Business-Class
Business-Class

Δημοσίευσηαπό nikos_k. » 07 Δεκ 2008, 20:24

Είσαι ΘΕΟΣ :thx: :thx: :thx:
Με αυτή τη στοιχομυθία ας φάμε και trash area :lol: Χαλάλι :lol:
Δεν γράφω περισσότερα γιατί δεν μπορώ από τα γέλια :lol:
Σε ευχαριστώ πάντως

Υ.Γ. Μην υποτιμάς τον εαυτό σου :cry: Έχεις 1106 posts και όχι μόνο 1000 :lol:
0 x
Live To Fly, Fly To Live....... Aces High

jetflight
V.I.P.-Class
V.I.P.-Class
x 1

Δημοσίευσηαπό jetflight » 07 Δεκ 2008, 22:43

Αφου γελας χωρις αστειο μαλλον εχεις προβλημα αγαπητε μου .
Να δεις ποιον μου θυμιζεις...Καποιον που δεν αποβαλλεται με τιποτα απο αυτο το φορουμ.
Ακη βαλε τα ολα στην Τrasharea να τελειωνουμε.
Επειδη πραγματικα δε θελω να ποσταρω στο καθενα εδω μεσα παρακαλω να ασχοληθουμε με το θεμα μας που ειναι η Athens Airways.
Προσωπικα ζηταω συγγνωμη που ξεφυγε η συζητηση,οποιος θελει να με αποβαλλει παλι ας κατσει να διαβασει τι στο καλο εχω γραψει σε 1000 και ποστς και μετα ας πει οτι θελει.
Τελευταία επεξεργασία από jetflight σε 07 Δεκ 2008, 22:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
0 x

Άβαταρ μέλους
SkyHawk
First-Class
First-Class
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): AOA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGAT
x 49

Δημοσίευσηαπό SkyHawk » 07 Δεκ 2008, 22:44

Εγω θα ελεγα επισης να σε βαλει εσενα και καποιους αλλους σε ενα μονιμο ban γιατι χαλατε το site.
0 x
Wanna make God laugh? Make a plan.

Επιστροφή σε “Trash Area”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης