ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

sophia_

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
30/07/2009
Μηνύματα
1
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
aeg
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
eley
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙΣ ΠΡΑΓΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ?ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΛΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!
 
Έλα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ι στον τόπο σου. Τι άλλο θα διαβάσουμε. Το πασαπόρτο είναι το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ταξιδιωτικό έγγραφο από γεννέσεως κόσμου. Ε Λ Ε Ο Σ.
 
Δηλ. ο αδαής δεν έχει λόγο εδώ, παρά μόνο υποτίμηση, μείωση και προσβολή.......μάλιστα......συγχαρητήρια.....
 
Αγαπητέ/τη Stef34 ,
Χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο κανενός , επεξεργάσου τον εξής προβληματισμό που δημιουργείται:

Κάποιος που έχει χάσει την ταυτότητά του και που κατά δήλωσή του ήταν ΜΟΝΟ στα Ελληνικά (άρα ΓΝΩΡΙΖΕΙ ότι ΔΕΝ μπορεί να ταξιδέψει με αυτή.......) μπαίνει στον κόπο να ανακαλύψει το Forum , να κάνει εγγραφή σε αυτό και να γράψει σαν πρώτο μήνυμα την ερώτηση ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ να ταξιδέψει με διαβατήριο !!!!!

Εγώ καλόπιστα λέω ότι δεν είναι post για χαβαλέ αλλά πραγματική απορία , όμως ένας που μπορεί να χειρίζεται υπολογιστή και ανακαλύπτει ένα ειδικό Forum πόσο δύσκολο είναι να κάνει ένα απλό κλικ στις προϋποθέσεις που αναφέρει το ίδιο το aia.gr ???
http://www.aia.gr/pages.asp?pageid=978&langid=1

Ακόμα και αν δεν καλυπτόταν στο aia , με ένα τηλ. στην εταιρεία που έκλεισε το εισιτήριο θα το διευκρίνιζαν.........

Νομίζω λοιπόν ότι όποιος συνforumιτης πήρε στραβά το εν λόγω post μάλλον έχει αρκετές αφορμές για να απαντήσει με χαβαλέ τρόπο.
 
Εγω να το θεσω αλλιως ?

Ρε σεις , οι Πραγιανοι μας εριξαν τρια μπαλακια και σεις πατε για τουρισμο ?


Ο Ε Ο ..........
 
aas59":4qkgvrg5 said:
Αγαπητέ/τη Stef34 ,
Χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο κανενός , επεξεργάσου τον εξής προβληματισμό που δημιουργείται:

Κάποιος που έχει χάσει την ταυτότητά του και που κατά δήλωσή του ήταν ΜΟΝΟ στα Ελληνικά (άρα ΓΝΩΡΙΖΕΙ ότι ΔΕΝ μπορεί να ταξιδέψει με αυτή.......) μπαίνει στον κόπο να ανακαλύψει το Forum , να κάνει εγγραφή σε αυτό και να γράψει σαν πρώτο μήνυμα την ερώτηση ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ να ταξιδέψει με διαβατήριο !!!!!

Εγώ καλόπιστα λέω ότι δεν είναι post για χαβαλέ αλλά πραγματική απορία , όμως ένας που μπορεί να χειρίζεται υπολογιστή και ανακαλύπτει ένα ειδικό Forum πόσο δύσκολο είναι να κάνει ένα απλό κλικ στις προϋποθέσεις που αναφέρει το ίδιο το aia.gr ???
http://www.aia.gr/pages.asp?pageid=978&langid=1

Ακόμα και αν δεν καλυπτόταν στο aia , με ένα τηλ. στην εταιρεία που έκλεισε το εισιτήριο θα το διευκρίνιζαν.........

Νομίζω λοιπόν ότι όποιος συνforumιτης πήρε στραβά το εν λόγω post μάλλον έχει αρκετές αφορμές για να απαντήσει με χαβαλέ τρόπο.

Πέραν τούτου (καί πέρα-δώθε,όπως έλεγε καί η Νόρα Βαλσάμη σέ ένα παλιό τηλεοπτικό σήριαλ...),η εν λόγω χρήστις θεωρεί οτι άν καί έχει διαβατήριο (τό οποίο θεωρεί οτι είναι σέ ισχύ καί δέν έχει λήξει),αυτό από μόνο του δέν είναι αρκετό γιά να ταξιδέψη στο εξωτερικό.Μά αυτός ακριβώς δέν είναι ο λόγος τής ύπαρξης ενός διαβατηρίου;


flyer":4qkgvrg5 said:
Εγω να το θεσω αλλιως ?

Ρε σεις , οι Πραγιανοι μας εριξαν τρια μπαλακια και σεις πατε για τουρισμο ?


Ο Ε Ο ..........

Σύμφωνα μέ τους ειδικούς,η πρόκριση δέν χάθηκε ακόμα.
Αλλωστε,άν εκ τού αποτελέσματος κρίνουμε την εμφάνιση τής Ελληνικής ομάδας,κι'αυτοί γιά τουρισμό επήγαν.....
 
1ον. Η δημοσίευση έγινε στην λάθος κατηγορία (ξένες εταιρίας ... τι σχέση έχει αυτό με την ερώτηση)
2ον. Όχι κεφαλαία
3ον. Υπάρχει ήδη θέμα σχετικό: viewtopic.php?f=32&t=1569
4ον. Αυτά που έγραψαν ορισμένοι εδώ δεν τα σχολιάζω.

:deadthread:
 
Top