ΜΙΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΓΑΠΗΣ

oalove

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
14/05/2012
Μηνύματα
2
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
EZY
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
lgav
Το ξέρω πως ίσως το topic μου είναι από τα πλέον άκυρα σε αυτό το site όμως θα παρακαλούσα πολύ τους διαχειριστές να μη το κατεβάσουν γιατί έχει πολύ σημασία για εμένα. Θα σας πω μια ιστορία για άλλους βαρετή και για άλλους συγκινητική και ελπίζοντας να την διαβάσει και εκείνος που πρέπει.

Ήταν το 2004 λίγο μετά τους ολυμπιακούς αγώνες όταν γνωριστήκαμε και αποφασίσαμε να μαστέ μαζί για πάντα.Είναι 2012 λίγο πριν τους ολυμπιακούς αγώνες και αυτός αποφάσισε να με χωρίσει και μάλιστα με πολύ σκληρό και απάνθρωπο τρόπο.Σε όλες τις σχέσεις υπάρχουν προβλήματα και πολλές φορες αυτά είναι και σημαντικά.Οι σχέσεις στις οποιες υπάρχει αγάπη δοκιμάζονται στις δύσκολες στιγμές.Το τελευταίο διάστημα πέρασα τι πιο δύσκολη φάση τις ζωής μου επαγγελματικά δουλεύοντας 14 ώρες την ημερα και κατά συνέπεια μην έχοντας χρόνο και διάθεση να βρεθώ μαζί του.Απεναντίας έβγαινα με συναδέλφους οι οποιοι έχοντας τα ίδια προβλήματα με μένα μπορούσαν να με καταλάβουν και να με ακούσουν όταν εκείνος δε μπορούσε να με ακούει άλλο να του μιλάω για τι δουλειά μου.Είναι αλήθεια ότι τους τελευταίους μήνες ζητούσα αγάπη και επιβεβαίωση την οποια δυστυχώς δεν έπαιρνα από εκείνον και μάλιστα στο παρελθόν εκείνος μου είχε ζητήσει ,όντας όχι fan της εξόδου, να βγαίνω με φίλους και φίλες.Δε θα προχωρήσω σε άλλες λεπτομέρειες που μπορεί να είχαν δημιουργήσει στη σχέση μας και για τις οποιες εγώ αισθάνθηκα πολύ ανασφάλεια και κατέφυγα σε λάθος επιλογές και λάθος ανθρώπους.
Όμως εγώ είχα πάρει απόφαση ότι θα είμαστε για πάντα μαζί και μονο οι δυο μας.Μια σημαντική πληροφορία είναι ότι είχα γίνει η αιτια να κόψει επαφές με φίλους του αλλα το ίδιο είχα κάνει και εγώ και εν πάση περιπτώσει δε πουλάς μια ζωή για 4 φίλους και τώρα αισθάνομαι μοναξιά γιατί εγώ πίστεψα ότι θα ήμασταν για πάντα μαζί και θα γερνούσαμε μαζί.Όλοι οι φίλοι και οι φίλες μου πιστεύουν ότι πρέπει να προχωρήσω τι ζωή μου και ότι τελικά δεν άξιζε να είμαι με αυτόν τον άνθρωπο.Εγώ κάνω προσπάθεια να το πιστέψω αλλα δε μπορώ.Ίσως εκείνος έχει ήδη προχωρήσει την νέα του ζωή αλλα εγώ έχω καταρρεύσει και τώρα κινδυνεύω να χάσω τι δουλειά μου αφού πλέον έχω χάσει τον εαυτό μου.Άλλαξε νούμερο κινητού και με έδιωξε όταν πήγα να τον συναντήσω και όσο και αν όλοι λένε ότι φέρθηκε απάνθρωπα και σκληρά και ότι δεν άξιζα τέτοια συμπεριφορά,εγώ λέω ότι όσο χαμηλά κι αν έπεσα ήθελα να δείξω ότι η ζωή μου σταματάει εδώ.
Όταν βλέπεις τον άνθρωπο σου να καταρρέει μένεις μαζί του όχι καταπιεστικά αλλα γιατί πρέπει να καταλάβεις ότι τελικά χάνεις κάτι πολύ σημαντικό.Ότι κι αν κάνω,όπου κι αν πάω είναι μέσα στο μυαλό μου.Και απορώ πως εκείνος είναι μια χαρά και προχωράει τη ζωή του.Ποσο μπορεί τελικά να σκληρύνει ένας άνθρωπος και να γίνει τόσο κακός με έναν άνθρωπο που αγάπησε.Οι μέρες παίρνουν και εγώ ακόμα περιμένω και ελπίζω απλά δε ξέρω ποσο ακόμα θα αντέξω πια .Είναι καθαρά θέμα αντοχής.Το μετά δε μπορώ να το σκέφτομαι γιατί για μένα πλέον είναι απόφαση ότι δεν υπάρχει μετά και απλά είναι θέμα χρόνου.
Με συγχωρείτε πολύ αν σας κούρασα αλλα ήταν ο μονος τρόπος επικοινωνίας μου μαζί του και επιπλέον να είστε και εσείς μάρτυρες αυτών που ένοιωθα και είπα και όσων θα κάνω.Λένε ότι ο χρόνος όλα τα γιατρεύει και ότι όλα με υπομονή ξεπερνιούνται.Εγώ σας λέω ότι δεν είναι έτσι.Μπορεί να κάνω λάθος αλλα εγώ έτσι αισθάνομαι.
Σε παρακαλώ λοιπόν σκέψου τα καλά και γύρισε πίσω……είμαι ακόμα εδώ!!!!


http://www.youtube.com/watch?v=FfUHkPf9D9k&ob=av2e
 
COSMOPOLITAN σελίδα 17....

Ό,τι πιο θεϊκό γράφτηκε εδώ μέσα... :thx:
 
tactical_facepalm.jpg
 
Αεροπορική ιστορία από που κι ως που???
 
Επειδή, ο λεγάμενος..."πέταξε"

ΑΥΤΟ σε πείραξε σε όλη την υπόθεση?
 
Λίγο ακομα και θα γίνει 090 το site.. Τον τελευταίο καιρο κάπου έχει αρχίσει να χάνει το δρόμο του... Admin παρακαλώ βάλτε κ μια νέα κατηγορία για Love Stories ... Φιλικά πάντα Κριστιαν

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Θα ήθελες λίγο να μας μιλήσεις λίγο για σένα; Σου αρέσουν τα αεροπλάνα; Θα ήθελες να γίνεις αεροσυνοδός; Πολλά μέλη του φόρουμ είναι ελεύθερα επειδή οι σχέσεις τους δεν άντεχαν άλλο το γεγονός ότι στα ταξίδια τους αντί να πάνε για ψώνια και ρομαντικές βόλτες, κάθονταν στα αεροδρόμια και έκαναν σπόττινγκ.

Ελπίζω μέσω του φόρουμ να βρεις κάποιον καλύτερο.
 
Ρε σεις! Μηπως αυτός ο κάποιος, το πρόσωπο ντε, είναι μέλος του airliners.gr κ του ζητάει ν γυρίσει πίσω;

Αν ναι δεν θα σε πιάσω ρε, θα δεις εσυ, που ταλαιπωρεις την κοπέλα...

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Αυτά να τα βλέπουν οι διαχειριστές, με τα ban που κάνουν και διώχνουν κόσμο.
 
Ιδού η απόδειξη ότι μας ψεκάζουν!
 
Top