Πτήση απο Παρίσι αθηνς

Antonis23

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
22/03/2016
Μηνύματα
2
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
Aeg
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
Hera
Καλησπέρα..θα ακουστεί περίεργο αλλα ψάχνω μια αεροσυνοδό με την οποία εχω πάθει την πλάκα μ..ήταν στην πτήση απο Παρίσι αθηνα 18/03/16 19:35..μελαχρινή πανέμορφη..εινσι περίεργο αυτο που λεω αλλα θελω να την βρω αν μπορει να με βοηθήσει κάποιος..ευχαριστω..
 
Τμημα Εξυπηρετησης Πελατων Aegean Airlines
Τηλ. 210 3550 300
 
Antonis23":5mf5x4gp said:
Καλησπέρα..θα ακουστεί περίεργο αλλα ψάχνω μια αεροσυνοδό με την οποία εχω πάθει την πλάκα μ..

Περαστικά ;) . Να ανοίξουμε και topic ¨'Συνοικέσια στον αέρα" :mrgreen:
 
Δεν νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση η εταιρία να δώσει όνομα εργαζομένου της :eek: . Εύχομαι να την βρεις , αλλά.....τρεις ώρες δίπλα σου ήταν. :wall:
 
Αντώνη, είσαι τόσο ταραγμένος, που δεν έριξες ούτε καν μια στοιχειώδη ματιά στον τίτλο της δημοσίευσής σου;


:with:
 
Με διαφορά το καλύτερο ποστ στο αεροπορικό αυτό forum. :banana: :thx:
Αντώνη, είναι η δουλειά τους να είναι ευγενικές και όμορφες. Όπως οι σερβιτόρες κλπ κλπ...

Φεύγοντας, αφήνω τον κουβά... :hello?:
 
Φιλε μου ξερεις ποσοι πολλοι μοιραζουν καθε μερα τηλ στις κοπελιες της αιγαιου και της καθε εταιρειας;; Πιστεψε με δεν δινουν πια καμια σημασια οι κοπελες...το εχουν συνηθισει τοσο πολυ να τις ψαχνουν επιβατες κτλπ που πλεον οι περισσοτερες δεν ασχολουνται πια..Ασε που το 90% απο αυτες εχουν σοβαρες σχεσεις απεξω και δεν ψαχνονται καθολου.Καλη επιτυχια παντως σου ευχομαι
 
Βρε παιδιά ερωτεύτηκε ο άνθρωπος, λίγη συμπαράσταση, μπορεί η κοπέλα να διαβάζει το φόρουμ ή να έχει κάποιον γνωστό εδώ.
 
Antonis23":1y6bmqto said:
θα ακουστεί περίεργο
Όχι βρε φίλε, γιατί να ακουστεί περίεργο ότι ψάχνεις μια αεροσυνοδό 4 ολόκληρες ημέρες μετά την πτήση. Είναι αυτό που λέμε «κεραυνοβόλος έρωτας με 100 ώρες χρονοκαθυστέρηση».
 
Χρυσό αεροπορικό κουφέτο το airliners.gr, την Αννίτα Πάνια ποις θα την κάνει?
 
Top