Αναιτια απολυση!

Εδώ υπάρχουν ποστ που μετέφερε η ομάδα του [airliners.GR] από τις άλλες κατηγορίες του φόρουμ, λόγω μη συμμόρφωσης με τους Κανόνες του forum μας.
mlavrio
Tourist
Tourist
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code): Rya
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): Athe

Αναιτια απολυση!

Δημοσίευσηαπό mlavrio » 31 Μάιος 2017, 21:01

Απλα να σας ενημεωσω οτι στη skyserv που προσληφθηκα, απο εταιρεια που συνεργαζεται μαζι τους για τον χωρο αναμονης των επιβατων πριν την πτηση, με απελυσε η υπευθηνη της skyserv την τεταρτη μερα, οχι γιατι δεν ημουν καλη στη δουλεια μου, οχι γιατι δεν εκανα κατι σωστα, αλλα γιατι δεν της αρεσαν λεει τα μουτρα μου!
Αν εχετε σκοπο να πιασετε δουλεια εκει ευχομαι να εχετε καλυτερα μουτρα απο τα δικα μου, γιατι αν δεν ειναι ωραια, δεν θα δουλεψετε ποτε γι αυτους!
Κι αν καποιος με αμφισβητει ας επικοινωνησει μαζι μου να του δωσω και ονοματα με αποδιξεις!
0 x

Άβαταρ μέλους
giorgosk
First-Class
First-Class
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGLR
x 43

Re: Αναιτια απολυση!

Δημοσίευσηαπό giorgosk » 31 Μάιος 2017, 22:02

Τι να πεις τώρα για αυτή....
0 x

Άβαταρ μέλους
astronautofemotion
Business-Class
Business-Class
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGTS
x 108

Δημοσίευσηαπό astronautofemotion » 31 Μάιος 2017, 22:08

Ερώτηση για τα 100 ευρώ. Τι έχουν τα μούτρα σου;
Ερώτηση για τα 1000 ευρώ. Πως ξέρεις ότι ήσουν καλή στην δουλειά σου;
Ερώτηση για τα 10.000 ευρώ. Τι σημαίνει το <<χώρος αναμονής επιβατών πρίν την πτήση;>> (Εδώ προσωπικά θα απαντούσα lounge)
Ερώτηση για τα 100.000 ευρώ. Πως γίνεται να σε απέλυσε, η υπεύθυνη της SkyServ, αφού ήσουν υπάλληλος σε εταιρεία, η οποία συνεργαζεται μαζί της; (Αυτήν την ερώτηση, την βάζω για τα εκατό, γιατί είναι η πιο Mindblown, υπάρχει και βοήθεια του κοινού)

Τέλος off topic, συγγνώμη που καταντάω γραφικός, όμως δεν άντεξα, κάτι μου λέει ότι τα ίδια άτομα, που γραφουν στα θέματα των πληρωμάτων καμπίνας, αφού δεν τα καταφέρνουν εκεί, δεν τα καταφέρνουν ούτε και στα ground handling.
Χάλασε το φόρουμ, κάποτε δεν ήταν έτσι.
2 x
<< Δεν θα πεθάνουμε ποτέ εμείς Μάκη μου >>
Σπύρος Δημητρίου

Youtube Channel https://www.youtube.com/channel/UCGtHBk ... prrh5B4sog

Άβαταρ μέλους
GEM
Business-Class
Business-Class
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code): LGAV
x 42

Δημοσίευσηαπό GEM » 31 Μάιος 2017, 22:58

Μπορείς να αποχωρήσεις όποτε θέλεις απο το φόρουμ, αν πιστεύεις οτι χάλασε, και εσύ και οι υπόλοιποι ξερόλες...
9 x
...just an earth-bound misfit, I.

My FlightMemory Statistics

giatagan
Tourist
Tourist

Δημοσίευσηαπό giatagan » 12 Οκτ 2017, 09:47

Καλημέρα. Δέσποινης δημιουργουσατε προβλημα!
Καποια στιγμη στο μέλλον σας ξαναπάρουν.
Δουλεψα 11 μηνες βαλιτζες στη Goldair. οπου με κατακρεουργησανε. στο διάστημα αυτο μου δωσανε αδεια 10 μερες. που τις περασα στο κρεβάτι άρρωστος. Πρέπεινα ξαναδουλεψω εκει. Παντως αντεξες 4 μερες. σε εταιρεία που εξυπηρετει την Ολυμπιακή! Μπράβο σου! η goldair ειναι?
0 x

Επιστροφή σε “Trash Area”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης