Αναιτια απολυση!

mlavrio

Νέο μέλος (Tourist)
Εγγραφή
31/05/2017
Μηνύματα
1
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
Rya
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
Athe
Απλα να σας ενημεωσω οτι στη skyserv που προσληφθηκα, απο εταιρεια που συνεργαζεται μαζι τους για τον χωρο αναμονης των επιβατων πριν την πτηση, με απελυσε η υπευθηνη της skyserv την τεταρτη μερα, οχι γιατι δεν ημουν καλη στη δουλεια μου, οχι γιατι δεν εκανα κατι σωστα, αλλα γιατι δεν της αρεσαν λεει τα μουτρα μου!
Αν εχετε σκοπο να πιασετε δουλεια εκει ευχομαι να εχετε καλυτερα μουτρα απο τα δικα μου, γιατι αν δεν ειναι ωραια, δεν θα δουλεψετε ποτε γι αυτους!
Κι αν καποιος με αμφισβητει ας επικοινωνησει μαζι μου να του δωσω και ονοματα με αποδιξεις!
 
Τι να πεις τώρα για αυτή....
 
Ερώτηση για τα 100 ευρώ. Τι έχουν τα μούτρα σου;
Ερώτηση για τα 1000 ευρώ. Πως ξέρεις ότι ήσουν καλή στην δουλειά σου;
Ερώτηση για τα 10.000 ευρώ. Τι σημαίνει το <<χώρος αναμονής επιβατών πρίν την πτήση;>> (Εδώ προσωπικά θα απαντούσα lounge)
Ερώτηση για τα 100.000 ευρώ. Πως γίνεται να σε απέλυσε, η υπεύθυνη της SkyServ, αφού ήσουν υπάλληλος σε εταιρεία, η οποία συνεργαζεται μαζί της; (Αυτήν την ερώτηση, την βάζω για τα εκατό, γιατί είναι η πιο Mindblown, υπάρχει και βοήθεια του κοινού)

Τέλος off topic, συγγνώμη που καταντάω γραφικός, όμως δεν άντεξα, κάτι μου λέει ότι τα ίδια άτομα, που γραφουν στα θέματα των πληρωμάτων καμπίνας, αφού δεν τα καταφέρνουν εκεί, δεν τα καταφέρνουν ούτε και στα ground handling.
Χάλασε το φόρουμ, κάποτε δεν ήταν έτσι.
 
Μπορείς να αποχωρήσεις όποτε θέλεις απο το φόρουμ, αν πιστεύεις οτι χάλασε, και εσύ και οι υπόλοιποι ξερόλες...
 
Καλημέρα. Δέσποινης δημιουργουσατε προβλημα!
Καποια στιγμη στο μέλλον σας ξαναπάρουν.
Δουλεψα 11 μηνες βαλιτζες στη Goldair. οπου με κατακρεουργησανε. στο διάστημα αυτο μου δωσανε αδεια 10 μερες. που τις περασα στο κρεβάτι άρρωστος. Πρέπεινα ξαναδουλεψω εκει. Παντως αντεξες 4 μερες. σε εταιρεία που εξυπηρετει την Ολυμπιακή! Μπράβο σου! η goldair ειναι?
 
Top